Ainsley رودریگز می پوشد کوچک ورزشی در تمرین جدید: ‘همیشه پاهای من’

رسانه های اجتماعی تناسب اندام ستاره Ainsley رودریگز wowed او 2 میلیون Instagram followers با یک تمرین جدید که در آن او عینک فوق العاده شورت کوچک به رخ کشیدن او باب روز و دباغی ،

در این عنوان برای ضربه رودریگز ادعا کرد که این تمرینات بودند به عنوان مثال شدت بالا تمرین اینتروال (HIIT) و از او خواست كه به عرق آن را به عنوان یک راه برای پایان دادن به هفته قوی است. در واقع او cheekily نوشت: ‘F U جمعه’ ایجاد انگیزه برای طرفداران خود را.

برای این مناسبت رودریگز عینک خاکستری سینه بند ورزشی با لهجه. این یک سنتی برش با کم scooped یقه ارائه شده است که طرفداران او نظر خود را سفت. نشان دادن و حتی بیشتر پوست سینه بند ورزشی به نظر می رسد به یک زیرچشمی نگاه کردن-a-boo لهجه درست در زیر این مجسمه در دو طرف از تنه و جزئیات به نظر می رسد برای قرار دادن در اطراف بدن او را به برجسته تر و تمیز ،

رودریگز همراه نگاه با یک جفت کوچک یوگا کوتاه ساخته شده توسط نایک. پوشاک تقریبا همسان بالا در رنگ هر چند به نظر می رسد به یک سایه سبک تر است. اما آنها مطابقت که در آنها گنجانده شده سیاه و سفید جزئیات این زمان به عنوان الاستیک است که او را در آغوش گرفت لگن.

پارچه, کوتاه, بود, اسپندکس-مانند مواد که توانایی او را در آغوش گرفت صدای زیر و بالا waisted قطع برجسته خود شکل ساعت شنی.

خاکستری رنگ از گروه تکمیل مشابه سایه دیوار است که در خدمت به عنوان رودریگز پس زمینه و دیگر کنسرت بربس — از جمله کمانچه, برگ انجیر درخت و صورتی روشن حصیر یوگا — اضافه میآید از رنگ.

رودریگز مدل دهید بلند, سبزه, قفل به عملی موی دم اسبی. نگه داشتن او نگاه شیرین و ساده او تنها لوازم جانبی شامل یک دستبند روی مچ دست چپ.

در اولین تمرین رودریگز آغاز شده و در یک خرچنگ مطرح قبل از بالا بردن پای او و بهره برداری از آن با دست مخالف. بعد آمد یک چمباتمه زدن با پا افزایش و به دنبال آن دو چمباتمه زدن با یک پرش. چهارم ورزش شامل یک طرف ریه و زانو بالا بردن و پنجم شدند پریدن جلو lunges. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم روی روال نتیجه گیری با burpees.

طرفداران عاشق آخرین ها اعطای آن بیش از 15000 دوست دارد و بیش از 300 نظرات.

“همیشه مناسب است. واقعا.m.یک.z.من.n.g دختر بچه” raved یک فن اضافه کردن یک قلب قرمز.

“خوب به دنبال” اضافه شده یک دوم تاکید بر احساسات با دو آتش از emoji.

“Ohhhhhhh Ainsley! خیلی دوست دارم و با تشکر از شما برای همه شما! بسیار الهام گرفته است. صلح” تشکر از یک سوم سپاسگزار پیرو.

“بله!!! کار آن!!” gushed یک چهارم پایانی این نظر با دو bicep نمادها.

به عنوان پوشش داده شده بود Inquisitr, رودریگز قبلا حیرت زده پیروان خود در اوایل این هفته در یکی دیگر از تمرین تصویری این بار در حالی که چادری در یک آشکار شنا مجموعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر