Ainsley رودریگز سنگ شنای زنانه دوتکه رشته برای بالاتنه تمرین

Ainsley رودریگز را لرزاند برخی نحیف تمرین لباس برای آخرین تناسب اندام تظاهرات در Instagram صفحه.

برای پنج-بخش تصویری سری میامی مبتنی بر تناسب اندام, مدل sported یک رشته با رنگارنگ زیگزاگ چاپ در برابر یک پس زمینه سفید.

او شروع به مدار با یک سری از تک بازو پرس و جانبی را افزایش می دهد. برای این ورزش او را بر روی یک زانو برگزار شد و یک دمبل بعدی به صورت او. او دیگر به این سمت و با دست او برگزار شد ، او آغاز شده توسط بلند کردن یک در نزدیکی صورت خود را بالای سر او و کاهش آن است. سپس او کاهش دیگر دمبل و مطرح آن است. در عنوان, Ainsley توصیه می شود انجام 12 تکرار در هر دو طرف و تکمیل مجموعه چهار بار.

بعد با دمبل هنوز در دست او نقل مکان کرد به انجام خرس تخته مقابل افزایش به پسوند tricep. در حالی که در تخته موقعیت Ainsley مطرح شده یک دمبل و کاهش آن را قبل از او تکرار این حرکت را در طرف دیگر. سپس او بازگشت به بازو و خم او آرنج به بالا بردن وزن یک بار دیگر. پس از آن او در چرخش دمبل به عقب و تمدید بازوی او را به عنوان او ، او عنوان پیشنهاد انجام سه مجموعه از 10 تکرار در هر.

در سومین فیلم از سری, Ainsley پنجه مجموعه ای از خم بیش از ردیف به فر چکش. او کج او را به بالاتنه جلو برای ورزش اول کشیده و دمبل ها را به سمت شانه های او. سپس او فوقانی بدن به حالت نشسته و سپس افزایش وزن بالای سر او.

Ainsley kneeled در ورزش تشک برای تمرین بعدی یک بازوی جنبش به نام “در سراسر جهان است.” او شروع به این یکی با وزن بالای سر او و سپس او را کاهش داده و آنها را با حرکت نیم دایره.

در پنجمین و آخرین, کلیپ, Ainsley به پایان رسید مدار با عقب delt افزایش می دهد. ورزش مورد نیاز Ainsley به خم شدن هر دو تنه و زانو. با راست اسلحه او افزایش وزن در مقابل او نگه داشتن آنها را در مورد یک زاویه 45 درجه به او ،

پست انباشته شده بیش از 5000 به نوشتن این مقاله و نزدیک به 150 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در این دیدگاه یک فرد ساخته شده یک کنایه در مورد Ainsley را تمرین دنده.

“بنابراین من مجبور به پوشیدن یک لباس شنای زنانه دوتکه برای انجام این تمرین؟”

اما دیگر نظر پرسش و پاسخ در مورد تمرین Ainsley نشان داده است.

“چه اندازه وزن استفاده می کنید ؟ من همیشه تعجب اگر من با استفاده از بیش از حد سنگین و یا بیش از حد نور…” دوم Instagram کاربر فکر.

در پاسخ Ainsley گفت که او با استفاده از هشت پوند وزن برای این سری ویدئو اما پیشنهاد استفاده از وزن سبک تر برای خرس تخته جلو می برد به دلیل مشکل از ورزش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>