Ainsley رودریگز به اشتراک گذاشته یک تمرین جدید تظاهرات با 2 میلیون Instagram followers on جمعه, پوشیدن بسیار کوچک “تناسب اندام” لباس. مشترک تصویری سری میامی مبتنی بر مدل اعمال خارج از منزل در نزدیکی استخر و را لرزاند روشن و صورتی لباس شنای زنانه دوتکه, در حالی که انجام این کار.

در این ویدئو برای اولین بار از سری Ainsley شروع با یک مجموعه ای از خرس دست پیاده روی زانو و شانه شیپور خاموشی. برای این ورزش او بر روی زمین و خودش تکیه کردن کف او به عنوان مطرح زانو های خود را. سپس او رفت و دست او را به جلو و عقب قبل از او شنود گذاشته زانو های خود را با آنها یکی پس از دیگری.

سپس او را به جلو پرتاب claps به squats. برای این ورزش ترکیبی او در زمان یک گام بزرگ به جلو و سپس خم شده و هر دو پا. سپس او را برداشته زانوی پای جلو و کف دست او را در زیر آن. پس از آن او به انجام یکی دیگر از جهش قبل از او پشت پا برای چمباتمه زدن.

بعد او انجام مجموعه ای از ضربه محکم و ناگهانی جهش به چمباتمه زدن نگه دارید. او آغاز شده و این در همان موقعیت او را به عهده گرفت در ابتدای این ویدئو برای اولین بار در این سری است. بعد او شروع به پریدن کرد و او را پا به جلو و عقب چند بار قبل از رو به یک بسیار عمیق چمباتمه زدن. او در این موضع برای چند ثانیه قبل از او تکرار این ورزش است.

در چهارمین فیلم از سری, Ainsley زدم یک سری از میز کشش و tricep نرخهای پایین. با پشت خود را به سمت کف او برداشته باسن خود را در هوا نگه داشته و خودش را به حالت تعلیق کردن زمین با اسلحه خود را. هنگامی که او را کاهش داده خودش خم آرنج خود برای تکمیل tricep نرخهای پایین.

در آخرین فیلم از سری, Ainsley انجام مجموعه ای از جهش بزرگ و فرود در یک چمباتمه زدن در هر زمان. سپس او را پایین او به عنوان راه می رفت برگشت در نظر گرفتن مراحل بزرگ به عنوان او بود ،

ارسال شده در دوست داشت بیش از 12000 بار به عنوان این نوشته و بیش از 400 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در آن نظرات Ainsley ‘s fans ابراز تحسین برای او معوج بدن.

“وای شگفت انگیز آموزش” یک نفر نوشت: قبل از اضافه کردن یک thumbs-up emoji در نظر. “بدن شما مناسب است, رنگ پوست بیش از حد.”

دوم فن اظهار نظر در محیط اطراف خود را.

“آنچه که یک محل عالی برای قرنطینه می شود!!!” آنها نوشت.

دیگران به نظر می رسید مرعوب سطح دشواری از تمرین Ainsley به اشتراک گذاشته.

“ام excuse me miss, من هنوز مبتدی استخر تمرینات… این نگاه مانند یک حکم اعدام” سوم شخص اظهار نظر.

“اولین بار (فکر کنم) که من نمی سعی کنید از یکی از روال خود را” یک چهارم Instagram کاربر نوشت. “فقط تماشای این تنهایی مرا از نفس???? به نظر می رسد واقعا دشوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im