AIIMS, بمبی-دهلی نو و یک استودیو طراحی و راه اندازی منحصر به فرد ‘All-in-One’ ماسک برای ایمنی بیشتر

“بسیاری از ما پایین بکشید ما ماسک و پوشیدن آن را دوباره به دلیل ناراحتی از آنجا که آنها به طور مداوم دست زدن به صورت خود را. آن است که روح و جادار داخل این ماسک. شما احساس نمی مانند مصرف آن را خاموش.”

ارتقاء

Fیا گذشته 26 سال Desmania طراحی یک رهبر بازار در صنعتی طراحی محصول طراحی شده است همه چیز را از شیشه اتومبیل بیرون از خود state-of-the-art کاری تاسیسات صنعتی, مرکز Manesar در Gurugram منطقه هاریانا. آن شامل مشتریان عمده FMCG ساخت شرکت های بزرگ مانند P&G و هندوستان اهرم و خودرو غول.

در اوایل این سال مانند دیگر شرکت ها بودند تا ضربه سخت COVID-19-لازم lockdown. اما تمایلی به نشستن در حاشیه کارکنان تصمیم گرفت برای کمک به تلاش های جمعی در مواجهه با این بیماری همه گیر. با استفاده از در خانه منابع یک تیم از 3 نفر تبدیل یک ایده مبهم برای یک ماسک صورت به یک نمونه قابل استفاده با 6 آوریل است.

“ما شروع کردن با یک هکاتون از روز 1 مستند از آنجایی که ما تا به حال به برخی از کار را به افراد مشغول به کار از خانه. هدف این بود که برای رسیدن به نوعی از تاثیر اجتماعی با محصول ما است. برای سه روز اول بسیاری از ایده ها از طریق های مختلف عمودی و دامنه. در حالی که ما بسیاری از ایده های ما در رسانه های اجتماعی برای دیگران به ideate بر ما تصمیم به گرفتن رو به جلو پروژه ساخت ماسک در خانه می گوید:” Anuj پراساد از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Desmania, زبان, به , بهتر, هندوستان.

نمونه اولیه در نهایت AARMR منحصر به فرد و مقرون به صرفه کامل ماسک صورت برای خط مقدم سلامت کارگران دفتر را برانگیخت تحویل مدیران و مسافران است. این شرکت ادعا می کند که AARMR سه بار اثر طبیعی ماسک با توجه به سه دلیل:

  1. اولین طراحی منحصر به فرد تضمین می کند که ماسک را پوشش می دهد تمام چهره بنابراین وجود دارد هیچ خطر از دست زدن به چشم خود بینی یا دهان.
  2. دوم آن است که قابل استفاده مجدد و با دوام است.
  3. در نهایت آن را فراهم می کند چشم انداز روشن برای پوشنده لباس به دلیل پایین بودن ضریب شکست از اکریلیک.

“بسیاری از ما پایین بکشید ما ماسک و پوشیدن آن را دوباره به دلیل ناراحتی از آنجا که آنها به طور مداوم دست زدن به صورت خود را. داخل AARMR, با این حال, آن است که روح و جادار با حداقل تماس در صورت. شما احساس نمی مانند مصرف آن را خاموش و هیچ سوالی از دست زدن به بینی یا دهان در حالی که با پوشیدن آن است. وجود نهادهای ساخت ماسک که پوشش دهان و بینی خود را در حالی که دیگران در حال ساخت یک چهره shield برای پوشش تمام صورت. پس از آن وجود دارد آنهایی که در ساخت عینک برای محافظت از چشم است. ما یکپارچه همه این ویژگی ها به AARMR می گوید:” Anuj.

Mask
خط مقدم پرسنل پلیس با پوشیدن AARM. (حسن نیت ارائه میدهد تصویر Desmania طراحی)

محدوده قیمت در Desmania کامل ماسک های صورت از محدوده 500 تومان به 1200 تومان. این ماسک ساخته شده برای اصل چهار گروه کاربری که در حال تقسیم تابع و نه گروه سنی است. از آنجا که هر یک دارای فیلتر های مختلف بر تغییرات قیمت. برای مثال آنها ساخته شده ماسک برای تحویل مدیران دفتر را برانگیخت و یا کسانی که به بازدید از مغازه ها به خرید ملزومات مسافران و یکی برای پزشکان و پلیس در خط اول جبهه.

تقریبا تمام ماسک های صورت موجود در بازار به طور کامل مخفی کردن پوشنده لباس صورت, جلوگیری از هر گونه واقعی تعامل انسان. از این رو Desmania تصمیم به ایجاد ماسک خود را به طور کامل شفاف و اضافه کردن یک فیلتر مدولار. این فیلتر می تواند یک یا N95 معادل فولاد یک یا نانو فیلتر بسته به رده از AARMR شما با پوشیدن.

“ماسک برای توزیع تحویل پسران و دفتر را برانگیخت ما با استفاده از یک فیلتر که آب قابل شستشو و با دوام است. آنها می توانید آن را می پوشند تا زمان آن را آسیب دیده می شود. برای مسافران ما در حال ارائه مدولار فیلتر. قاب اصلی همان باقی می ماند اما این فیلترها را می توان تغییر—مانند کارتریج. برای, دکتر, ماسک, ما در حال انجام بسیاری از R&D و کار با چند پزشکان برای دریافت مشخصات سمت راست. این ممکن است کمی طولانی تر به دلیل, دکتر, ماسک نیاز به مجموعه ای کامل از انطباق اقدامات و صدور گواهینامه می گوید:” Anuj.

برای آن دسته از اشخاص که قرار سفارشات Desmania توزیع شده است, نمونه کامل ماسک های صورت, در حالی که ساخت این نکات نهایی برای تولید انبوه است. آنها امید به تولید ماسک صورت در مقیاس توسط پایان ماه ژوئن و ارائه آنها را در مقادیر زیاد.

“ما هنوز در حال آزمایش آنها را در میان طیف گسترده ای از کاربران که همه عاشق این محصول و فشار اولیه برای استقرار. طراحی و تکامل پیوسته است و پس از پالایش به طراحی. مردم می آیند می توانید در وب سایت ما در حال حاضر و سفارشات اگر چه منابع شروع خواهد شد در آغاز ماه آینده” یادداشت Anuj.

Mask
AARMR, ماسک صورت کامل

ساخت ماسک با بمبی-دهلی & AIIMS

زمانی که Desmania نمی تواند خود را باز کارگاه در ابتدا به دلیل مستند محدودیت های آنها رسیده به بمبی-دهلی نو است. صحبت ارشد اساتید در مورد محصول خود را, آنها همچنین از آنها خواست که آیا آنها می تواند با استفاده از کارگاه خود به عنوان نهاد باز کرده بود تا برخی از بخش های این دانشگاه که در آن نوآوران مشغول به کار بودند.

“بمبی-D به ما کمک کرد تا با افکار و کارگاه امکانات قبل از ما می تواند باز کردن ماست و از طریق آنها ما نیز موفق به رسیدن به پزشکان در AIIMS و دریافت بازخورد خود را که بسیار ارزشمند بود. در نهایت با کسب اجازه از هاریانا دولت ما قادر به باز کردن امکانات ما البته با محدود پرسنل. طراحی و توسعه در زمان نزدیک به دو ماه و آن را بسیار چالش برانگیز پس از خرید مواد دشوار ساخته شد با تشکر از مستند” او می گوید.

با اینحال سفر Anuj معتقد بوده است که ارزش آن.

ارتقاء

“به عنوان یک نتیجه از ما دانش پایه و قابلیت وجود دارد کمتر عوارض در ساخت AARMR در خانه. با این که این اولین محصول ما تا به حال تولید است. با وجود این همه گیر آن را به ما داده است یک فرصت برای دوباره اختراع خودمان را به عنوان یک شرکت به جای نشستن در خانه صرفا به عنوان مشاوران به مدت سه ماه” استدلال می کند Anuj.

Mask
AARMR, ماسک صورت کامل

“این است که یک ماسک ابتکاری که حل بسیاری از کاربران مشکلات مربوط به. طراحی بخش در IIT دهلی پشتیبانی Desmania با طرح افکار و اعتبار در روزهای اولیه از مفهوم. من مطمئن هستم که آن را به دیدار با انتظارات کاربر می گوید:” دکتر PVM رائو, HoD, طراحی, گروه بمبی-دهلی نو است.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد نشان دادن هیچ نشانه ای از فروکش در آینده نزدیک AARMR یک محصول بسیاری به شدت نیاز به دیدن از طریق این دوره است.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>