Ai Weiwei در برلین استودیو در مقابل آثار هنری ایمنی کت زیپ دیگر در راه است.” Christoph Soeder/تصویر داد via Getty Images

Ai Weiwei چینی مخالف هنرمند و معروف جهانی مدافع عدالت اجتماعی همواره مقدار زیادی از آهن در آتش است. به تازگی ویوی تمرکز شده است در این تظاهرات در هنگ کنگ به عنوان او شده است برنامه ریزی برای ساخت یک فیلم مستند در مورد جنگ است. این هفته اما ویوی اعلام کرد که او را به همکاری با آلمان بهبود صفحه اصلی زنجیره ای, Hornbach به منظور به آمده تا با تولید انبوه مجسمه سازی است که می تواند مونتاژ مطابق با خواست مصرف کننده. این Weiwei, مجسمه سازی با عنوان ایمنی کت زیپ راه دیگر متشکل از چند دید بالا و کت و متصل به هم از طریق زیپ دار و یک مرجع به یک کار مشابه ایجاد شده توسط این هنرمند در سال 1980 به نام پنج بارانی برگزاری یک ستاره.

با فروش مجسمه سازی خود را در قیمت های پایین به یک آرایه وسیعی از مصرف کنندگان که ممکن است مایل به گرفتن زمان برای قرار دادن آن با هم ویوی نوشت: در بیانیه ای که او را به آزمایش با روش ارائه هنر به مردم در راه های جدید است. “من این کار را برای عموم مردم و برای مردم است که لزوما جمع هنر و یا بازدید کنندگان موزه,” او گفت:. “برای کسانی که حس شوخ طبعی و درک همه کار که ایمنی کت زیپ راه دیگر می تواند به معنای خاص خود را.”

همچنین نگاه کنید به: بیانسه پروژه بعدی قرعه کشی خواهد شد از مادر او را در سطح جهان مجموعه هنر

هنر فروش مستقیم به مصرف کننده در مقیاس است البته قبل از انجام شده است که مهمترین آنها زمانی که هنرمندان مانند تاکاشی موراکامی زوج با مارک های مد برای قرار دادن شخصی خود را چرخش در مواردی مانند لوئیس کیسه افتتاح نمود. چه ویوی در حال انجام است که شاید بیشتر تصفیه; آن را بعید است که هر کسی نا آشنا با ویوی کار خواهد خرید جمعی از نارنجی روشن کت. آن را به مراتب بیشتر احتمال دارد که موجود طرفداران خواهد بود که آنهایی که به دنبال و خرید خود را DIY ایمنی کت زیپ راه دیگر کیت—با وجود شریف آرمان که این کار بود “برای عموم است.”

ویوی کار کرده با ایمنی کت غالبا در گذشته و به ویژه با موفقیت شکایت شرکت ماشین فولکس واگن برای استفاده از زندگی خود را قنتد, ژاکت, مجسمه سازی, Soleil Levant در زمینه تبلیغات بدون اجازه. اگر هر چیزی با این Hornbach, همکاری, ویوی است بازپس مالکیت یکی از امضا مواد در حالی که همچنین به آن دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su