“رد ناتوانی من بارها و بارها تصمیم گرفتم برای شروع چیزی در خود من. Aur kisi ki gulaami ناهی karni thi (من نمی خواهم برای خدمت به هر کسی دیگر) می گوید:” این دختر که پشتیبانی از خانواده هفت.

Fیا 35 ساله Ankita شاه, زندگی بوده است غلتکی سوار coaster پوشیده شده با موانع در هر مقطع زمانی. اقتصاد فارغ التحصیل از احمدآباد کوشید سخت برای پیدا کردن پذیرش و حرفه ای مناسب و معقول تنها به روشن کردن دوباره و دوباره توسط یک تبعیض آمیز جامعه است.

در برخی از مشاغل او پرداخت نیمی از آنچه او همتایان پرداخت شد در حالی که در دیگران او را رد کرد و در مصاحبه مرحله.

چرا ؟ چون او متفاوت-abled.

“فلج اطفال ادعا پای راست من در دوران کودکی و من تا به حال به آن قطع شد. امروز من راه رفتن با پروتز اندام” آغاز می شود Ankita.

او فرزند ارشد در یک خانواده هفت که شد از پلیتنا در گجرات اما مهاجرت به احمدآباد 10 سال پیش در جستجوی امرار معاش. مدت کوتاهی پس از مسائل مربوط به سلامت او را مجبور به ترک کار و Ankita بود تازه از کالج هنگامی که او تا به حال به این تعهد برای حمایت از خانواده بزرگ او.

“در پلیتنا من ارائه یک کار به عنوان یک کارمند در یک محلی, دختر مدرسه بالا است. آنها وعده داده شده به من ثابت حقوق و دستمزد پس از سه ماه از کار. من در آنجا کار می کرد به مدت ده ماه اما دریافت یک روپیه” او سهام.

پایداری نشان از مبارزات

پس از نقل مکان به احمدآباد Ankita تلاش برای حفظ خانواده خود را از طریق یک سری از مشاغل در بخش های مختلف.

“من مشغول به کار در مراکز تماس املاک و مستغلات سهم بازار و حتی در هتل ها به عنوان یک خانه دار است. یک مرکز تماس از من خواست به ترک به دلیل فقیر من صحبت مهارت های زبان انگلیسی در حالی که در شرکت املاک و مستغلات من آموخته من در گرفتن پرداخت ضعیف به علت ناتوانی من. من به نظر می رسد برای چند مصاحبه که در آن آنها را رد کرد و من در صورت به سادگی به دلیل محدودیت های فیزیکی” او اشاره.

پس از نزدیک به یک دهه از مبارزه های حرفه ای ostracisation, Ankita صبر عینک نازک است. اما سرنوشت به حال بیشتر مبارزات در فروشگاه برای او.

در ژوئن 2019, پدر او مبتلا به سرطان روده و جهان او آمد فرو ریختن پایین.

Ankita رانندگی خودکار

او 12 ساعت در پشت میز در تماس با مرکز نمی تواند حمایت پدر او را درمان. علاوه بر تامین امنیت برگ بزرگ بود بدون هیچ زحمتی حتی زمانی که او به همراه پدرش به بیمارستان به طور منظم.

او با ترک شغل خود را در مرکز تماس زیر ماه و مصاحبه برای این پست از یک دفتر اجرایی. “من رد شد برای من از کار افتادگی. من تصمیم به گرفتن یک شرکت ایستاده در حال حاضر و شروع به چیزی در خود من. Abhi aur kisi ki gulaami ناهی karni thi (من نمی خواهم برای خدمت به هر کسی دیگر).”

احمدآباد اول ویژه-abled زن خودکار درایور

به عنوان Ankita نگه داشته تقلا برای گزینه های در چند ماه آینده خانواده اش پس انداز به آرامی زد. او در یک دسته سه تایی و تا به حال برای پیدا کردن یک منبع درآمد در اولین.

که زمانی که این ایده از رانندگی خودکار-کالسکه اش زده.

نادیده گرفتن خانواده اش مخالفت Ankita آموخته است که چگونه به درایو یک خودکار. او به تدریس شد Lalji Barot یک دوست و همکار خودرو راننده است که از لحاظ جسمی به چالش کشیده است. او همچنین کمک به او پیدا کردن یک سفارشی autorickshaw با دست عمل ترمز.

“من شده اند با رانندگی این خودرو برای بیش از شش ماه در حال حاضر. من شروع در حدود 11:30 AM و مسافران کشتی تا 8 ساعت. من بیشتر رفت و آمد بین Chandkheda و Kalipur ایستگاه راه آهن. این کار بازخوانی من نزدیک به 25000 روپیه در پایان ماه تقریبا دو برابر از آنچه که من کسب درآمد از طریق میز کار.”

Ankita هنوز هم چهره بسیاری از ناخواسته خیره این jeers و سوال در هر روز است. دوچرخه سواران اغلب در راه خود را به مسخره به او. دیگر نر رانندگان دریغ نمی کند او را از مضر و جنسیتی نظرات. اما او یاد گرفته است به اب راه رفتن را از طریق دریا از منفی و اقامت در خوش بینانه است.

“من اجازه ندهید که هر کسی به پوست من و فقط تمرکز بر روی کار من” ادعا میکند با اعتماد به نفس ،

در حال حاضر Ankita را برادر کوچکتر نیز شروع به کار و کمک مقداری برای پدر خود را درمان.

هنوز دشوار است برای شاه خانواده برای حفظ درمان گران و Ankita هنوز هم امیدوار است او بیشتر به خوبی wishers او را به پشتیبانی مالی.

اگر شما مایل به کمک به, لطفا برای دیدن جزئیات زیر:

شماره حساب: 002401574160

دارنده حساب به نام: شاه ANKITABEN

IFSC کد: ICIC0000024

MMID: 9229869


همچنین بخوانید: مبارزه با سرطان, خودکار, راننده, دختر, خدمت 1 لاخ+ غذای رایگان را برای کودکان و نوجوانان در محله های فقیرنشین!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im