احمدآباد راه اندازی و توسعه هوش مصنوعی ربات که مؤثر 5 تن زباله در یک ساعت

این هوش مصنوعی مبتنی بر دستگاه می تواند به افزایش هند بازیافت نرخ ارز که در حال حاضر در 30 درصد و جلوگیری از خطرات بهداشتی در میان ragpickers.

ارتقاء

Eبسیار قطعه پلاستیکی تا کنون ساخته شده هنوز هم وجود دارد و ممکن است همچنان به انجام این کار برای 500 سال آینده اگر ما را کاهش نمی دهد استفاده از آن.

البته بازیافت اولین گزینه ای است که دولت ها در سراسر جهان در حال تبدیل شدن به, اما آنچه در مورد کشوری مثل هند با نرخ بازیافت از صرفا 30 درصد?

هند با جمعیت 1.3 میلیارد دلار تولید حدود 62 میلیون تن سالانه زباله به ازای هر وزارت محیط زیست, جنگل و تغییر آب و هوا.

اما تنها 43 میلیون تن جمع آوری شده است که 11.9 میلیون و درمان است و بقیه ریخته است به محل های دفن زباله و یا اقیانوس.

در مورد شما تعجب در مورد حجم این عدم درمان ضایعات معادل سه میلیون کامیون!

در ضمن صنعت بازیافت سهم خود را از چالش مهمتر بودن شرایط کار ragpickers. هزاران نفر از ragpickers در سراسر هند کسب معیشت خود را با جمع آوری و مرتب سازی پیوند و فروش زباله خشک مانند پلاستیک و کاغذ و شیشه و غیره.

آنچه نگران کننده در مورد این حرفه است که عدم سلامت اقدامات ایمنی در حالی که مرتب سازی. پس از آنها آن را به صورت دستی آنها اغلب در تماس مستقیم با زباله های خطرناک مانند سرنگ, دستمال بهداشتی و غیره.

به آدرس دوقلو مشکلات بازیافت زباله های تر و مهار خطرات بهداشتی از ragpickers احمدآباد-بر اساس راه اندازی Ishitva Robotic Systems (IRS) آمده است تا با فن آوری های مبتنی بر راه حل.

به عنوان ‘Sanjivani’ هوش مصنوعی یادگیری ماشین (میلی لیتر) یک IoT-دستگاه را فعال کنید به طور خودکار نوع و یا مؤثر زباله است که می تواند بازیافت.

هوش مصنوعی مبتنی بر راه حل به جداسازی زباله

“مرتب سازی یک کار خطرناک به خصوص در حال حاضر که جهانی همه گیر بلندی است. ما با ارائه ساده و مقیاس پذیر و مقرون به صرفه راه حل برای مرتب سازی حجم بالایی از زباله های با کیفیت. Sanjivani به صورت خودکار مؤثر زباله به سطل و یا اتاق های مبتنی بر پلیمر نوع و نام تجاری و بدون دخالت انسان. این سیستم دارای یک طراحی مدولار و از این رو مناسب است برای کوچکتر به عنوان به خوبی به عنوان بزرگتر شهرهای” Jitesh Dadlani, بنیانگذار IRS می گوید بهتر است هند.

به عبارت دیگر اگر 7-8 نفر می تواند جداسازی یک تن زباله خشک در ساعت 8-10 عنوان خود را بازیافت ارزش Sanjivani می توانید پنج تن در ساعت و بدون هر گونه خطرات بهداشتی.

این ربات می تواند به افتراق بین زباله خشک و مرتب کردن آنها را به دسته های بازیافت و غیر قابل بازیافت.

Ishitva هوشمند مدیریت زباله راه حل این است که به ویژه طراحی شده برای بازیابی مواد و امکانات (MRF). این یک تخصصی گیاه که دریافت جدا و آماده سازی مواد قابل بازیافت برای بازاریابی به end-user تولید کنندگان.

“هدف این است که برای ایجاد یک چرخه اقتصادی که در آن تولید کنندگان انگیزه برای جمع آوری و بازیافت زباله را به یک محصول جدید است. برای مثال ضایعات بطری شامپو را می توان بازیافت یک بطری جدید” می افزاید: Sandip سینگ مدیر عامل این شرکت است.

ویژگی های هوش مصنوعی-ابزار

Sanjivani شامل سه زیر مجموعه محصولات– NETRA, يطا و SUKA.

NETRA (AI-طراحی چشم انداز) is a self-آموزش کامپیوتر می آید که با صنعتی, دوربین, سنسور, و شبکه های عصبی که یادگیری در مورد زباله با گرفتن تصاویر و تشخیص بازیافت بر روی نوار نقاله.

“این پلت فرم است که در حال حاضر آموزش دیده با بیش از دو میلیون تصویر. با استفاده از سرعت و دقت بالا در مدل های پلت فرم به سرعت طبقه بندی بازیافت جریان بر روی تسمه نقاله می فرستد و دستورالعمل های دقیق به هوا جور/ربات سیستم” توضیح می دهد که Dadlani.

در ضمن يطا یک هوش مصنوعی-رباتیک طراحی شده مرتب سازی ماشین با استفاده از NETRA چشم انداز سیستم به بالابر و جداسازی بازیافت در بالا-سرعت تسمه نقاله. به همین ترتیب SUKA های مدولار مرتب سازی ماشین با استفاده از هوا به صورت پنوماتیک مرتب سازی.

این شرکت در حال حاضر نصب شده خود را راه حل های تجاری در MRF گیاهان. همانطور که برای محدوده قیمت آن بستگی به اندازه از غربال بوته و حجم زباله تفکیک بودن.

چگونه Ishitva آغاز شده

پس از اتمام کارشناسی ارشد خود را در کامپیوتر برنامه های کاربردی Dadlani مشغول به کار با شرکت های چند ملیتی مانند تاتا خدمات مشاوره و بازرگانی بانک دبی برای بیش از یک دهه قبل از ورود به پایدار زمینه است.

یک مهندس نرم افزار Dadlani منافع دراز در توسعه فناوری و نوآوری مبتنی بر محصولات. اما با توجه به تعهدات او نمی تواند که دنبال تماس.

سرانجام در سال 2017, او با ترک کار خود را سودآور به کاوش در حوزه هوش مصنوعی است. این بود که در زمان هنگامی که او پشت در تماس با مدرسه خود را, دوست, Sandeep پاتل که تجربه کار با smart-bin فن آوری است.

ارتقاء

“این در حالی بود طراحی هوشمند سطل که من آمد در سراسر این مشکل عظیم از مرتب سازی. من کشف کرد که چگونه هند جمع آوری زباله های رای افزایش یافته بود اما نرخ بازیافت راکد شد. این بدان معنی است که بیشتر در انبوه زباله در محل های دفن زباله. در بیشتر تحقیقات من می دانم که بازیافت کم بود به این دلیل که مرتب سازی انجام شد و نه به طور موثر. من شروع به کار بر روی یک راه حل و این که چگونه Ishitva متولد شد” سهام Dadlani.

آنچه که توجه خود را گرفتار بود و دانش است که انواع مختلفی از اقلام پلاستیکی مانند شیر کیسه و یا بطری های شامپو می تواند بازیافت بیش از هشت بار.

“ما باید به یاد داشته باشید که هر باکره پلاستیک ساخته شده از نفت است که منابع محدود است. بنابراین بازیافت یک شات مطمئن راه برای جلوگیری از کاهش منابع” می افزاید: Dadlani.

علاوه بر مزایای بازیافت و خطرات بهداشتی از ragpickers نیز تشویق Dadlani به توسعه Sanjivani.

در سال 2018 او مطرح دانه بودجه از مربی خود و سرمایه گذار فرشته سندیپ پاتل و رسما ثبت نام Ishitva.

در دو سال گذشته این شرکت رشد کرده است به یک تیم از 15 عضو است. سال گذشته این شرکت همچنین برنده NASSCOM بنیاد ‘تکنولوژی برای خوب” جایزه.

Dadlani سینگ و تیم امید به مقیاس سرمایه گذاری خود را و رول کردن هوشمند سیستم در چندین شهر در سراسر هند است.

“ما عاشق چه کار می کنیم و پتانسیل آن را به یک gamechanger در مدیریت مواد زائد صنعت. با توجه به این مستند فعالیت های ما باید آهسته اما ما یک زن و شوهر از نرم افزار ها و پروژه های در خط لوله” Dadlani نشانه های خاموش.

دریافت در تماس با Ishitva در www.ishitva.in و یا اینجا را کلیک کنید.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>