پس از TN وادار سازد و میر بالا 3 پولیس در چه هند نیاز به مبارزه با خشونت پلیس

“اگر گزارش ها درست باشد وجود ندارد و سوال از آن که یک سوم قتل درجه. هر کدام افسر بود و بخشی از جرم آنها باید تحت پیگرد قانونی قرار.” #JusticeForJayarajandBennix

ارتقاء

On 20 ژوئن Jeyaraj (59) صاحب یک فروشگاه موبایل در ستهنکولم یک شهر در نزدیکی Thoothukudi تامیل نادو و پسرش Bennix (31) گرفته شد به ایستگاه پلیس محلی گفته می شود نگه داشتن فروشگاه خود را باز فراتر از زمان مقرر شب قبل از.

سه شنبه صبح هر دو مرده بودند.

خود, خانواده, دوستان, و بیش از یک هزار نفر که در تظاهرات دیروز گفته اند که شدید پلیس با خشونت های منجر به مرگ نابهنگام آنها را. علاوه بر جبران خسارت به خانواده بسیاری از آنها خواستار آن شدند که پرسنل پلیس متهم از این جنایات شنیع تواند برای رزرو قتل تحت بخش 302 از مجازات.

آمار ترسناک

رفتن آمار خشونت وادار سازد و مرگ و میر بسیار عادی در هند است.

با توجه به گزارش منتشر شده روز گذشته توسط کمپین ملی مبارزه با شکنجه یک گروه حقوق در مجموع از 1,731 مردم باید درگذشت این سال به تنهایی در هند. این مقدار به حدود پنج وادار سازد و میر در روز است. از 1,731 افرادی که فوت کرده اند, 1,606 مرگ و میر اتفاق افتاده قضایی بازداشت در حالی که 125 در بازداشت پلیس.

“از 125 مرگ و میر در بازداشت پلیس, Uttar Pradesh صدر با 14 مرگ و میر به دنبال تامیل نادو و پنجاب با 11 و مرگ و میر هر بیهار با 10 مرگ و میر” گفت: این گزارش. بیشتر از 125 مورد در بازداشت پلیس, 93 درگذشت به دلیل اتهام tourture یا بازی ناپاک در حالی که 24 درگذشت در آنچه آنها را تلقی به عنوان مشکوک.

این ارقام در واقع برای خیلی ترسناک خواندن. نهاد است که به معنای محافظت و خدمت به همه شهروندان خود را از ارتکاب چنین اعمال شنیع.

Police
در حالی که Bennix (راست) درگذشت در کویلپتی بیمارستان عمومی در ژوئن 22, پدرش درگذشت در صبح روز 23 ژوئن. (عکس: توییتر)

دیوان عالی کشور دستورالعمل

آن را به عنوان اگر پلیس نمی دانم چه باید بکنید هنگامی که آنها یک مظنون را بازداشت کرده است. در واقع پس از برجسته 1997 DK باسو در مقابل غرب بنگال مورد دیوان عالی کشور گذاشته برخی از دستورالعمل های اساسی برای جلوگیری از وادار سازد سوء استفاده که جذب شده به آیین دادرسی کیفری.

از این جهت باید دنبال کرد توسط پلیس است. امتناع از انجام امر منجر به اهانت به دادگاه.

در اینجا برخی از دستورالعمل ها (منبع: کشورهای مشترک المنافع حقوق بشر ابتکار)

وظایف پلیس ساخت دستگیری و رسیدگی به بازجویی:
-تمام پرسنل پلیس باید نام می پوشند به وضوح نشان می دهد و نام خود را تعیین.
-پلیس باید وارد جزئیات کامل از مقامات پلیس انجام بازجویی در ثبت نام کنید.

دستگیری یادداشت:
-افسر پلیس ساخت بازداشت شده است برای آماده سازی یک بازداشت یادداشت که به ثبت و ضبط جزئیات بازداشت.
-دستگیری یادداشت باید شامل:
یک. امضای حداقل یک شاهد که می تواند نسبی arrestee یا یک فرد محترم از محل که در آن بازداشت شده است.
b. زمان و تاریخ و محل بازداشت.
-بازداشت فرد باید ثبت دستگیری یادداشت پس از آن است که به درستی آماده شده است.

بازرسی یادداشت:
-اگر بازداشت فرد درخواست آن دستگیری افسر باید ثبت هر جزئی/عمده آسیب ها در بدن خود در یک بازرسی یادداشت.
-تفاهم نامه باید امضا شده توسط فرد دستگیر و بازداشت افسر.
-یک کپی از یادداشت باید با توجه به بازداشت فرد است.

اطلاعات در مورد دستگیری و بازداشت:
-بازداشت فرد حق دارد که خود را/نسبی/دوستان مطلع در مورد بازداشت.
-پلیس باید تماس بگیرید و اطلاع نسبی/از زمان و مکان دستگیری و محل دقیق که در آن بازداشت فرد بازداشت در اولین.
-اگر نسبی/دوست است که در یک منطقه مختلف/شهر نگران ایستگاه پلیس باید آگاهانه در 8-12 ساعت بازداشت و سپس انتقال اطلاعات به نسبی/اچ.
-اطلاعات از دستگیری نیز باید از طریق ارسال منطقه کمک حقوقی کمیته.

خاطرات روزانه:
-پلیس باید وارد جزئیات هر بازداشت شده در ایستگاه پلیس خاطرات روزانه.
-خاطرات ورود باید نام نسبی/از دوستان که مطلع شد در مورد بازداشت.
-خاطرات ورود باید دولت نام این افسر پلیس که در بازداشت, بازداشت فرد بازداشت شده است.

معاینه پزشکی:
-بازداشت فرد حق دارد به پزشکی مورد بررسی قرار گرفت و هر 48 ساعت در طول خود بازداشت توسط یک پزشک آموزش دیده.

حق داشتن وکیل:
-بازداشت فرد حق دارد به ملاقات و مشورت با یک وکیل در او بازجویی. پلیس نمی تواند انکار این است.

پلیس اتاق کنترل:
-از دستگیری افسر وظیفه اطلاع رسانی اتاق کنترل در مورد محل بازداشت, از بازداشت فرد است.
-این اطلاعات باید فرستاد به اتاق کنترل در عرض 12 ساعت از بازداشت.
-این اطلاعات باید به وضوح نمایش داده شده در هیئت مدیره اطلاع از اتاق کنترل.

چگونه بسیاری از این دستورالعمل شدند و در ستهنکولم مورد ؟ چگونه می توانیم مشکل وادار سازد ؛ چگونه می تواند ما را در جلوگیری از این مرگ و میر ؟

Police
برای بازنمودی اهداف تنها. (حسن نیت ارائه میدهد تصویر cornfield/ Shutterstock.com)

در اینجا چیزی است که سه افسر پلیس باید بگویم.

مدیر کل سابق پلیس که مایل به ناشناس باقی می ماند

اولین چیزی که دولت تمام واحدهای پلیس باید انجام دهید این است که به دنبال دستورالعمل داده شده توسط دیوان عالی کشور در DK باسو قضاوت. این دستورالعمل ها از نظر قانونی الزام آور در همه دولت های ایالتی.

یک مشکل عظیم ما در پلیس و سیستم است که روند بازداشت اول و بررسی بعد.

در اکثریت قریب به اتفاق موارد تاکید شده است که در بازداشت پلیس معمولا سعی کنید به اجبار مظنون و اعتراف. بر اساس بیانیه ای که شواهد جمع آوری شده است به حفاظت از این مورد است.

این است که احتمالا یک روش درست است. ما می تواند از یادگیری پیشرفته تر پلیس و سیستم های که در آن بررسی نشده است بشود یا منجر به دستگیری و یا بیانیه ای از متهم و پلیس در ابتدا و یا حداقل به طور همزمان جمع آوری شواهد از جای دیگر قرار داده و سپس متهم تحت بازداشت است.

زندان و شکنجه نیز رانده شده توسط فشار برای انجام و ارائه نتایج توسط راه چگونه بسیاری از مردم شما را دستگیر کرده اند و چگونه بسیاری از شما می توانید به اعدام محکوم شده. محکومیت در دادگاه محاکمه فرایند بی جهت طولانی و طولانی. تنها در موارد استثنایی یک دادگاه آمده بین سه تا شش ماه. بسیاری از موارد را سال به نتیجه گیری.

پس از محاکمه و تعقیب کیفری نمی تواند تکمیل شده تحت یک دوره ثابت فرد عادی درک است که دستگیری توسط پلیس است. به همین دلیل است که برای شهروند عادی بازداشت توسط پلیس دیده می شود به عنوان یک تمام شود و پایان تمام تحقیقات و قانون و نظم و نظام عدالت کیفری به جای اینکه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه است.

یک راه حل ممکن این است که در انگلستان و ایالات متحده آمریکا و کشورهای دیگر پلیس در وظیفه mandatorily انجام بدن فرسوده دوربین در تمام زمانها. این باید روشن باشد در تمام زمانی که آنها در وظیفه — که آیا آنها در خیابان های, در ایستگاه های پلیس و یا هنگام انجام تحقیقات/بازجویی.

این ارائه می دهد برخی از صورت ظاهر از ایمنی برای شهروندان است چرا که اگر شما در حال حمله مورد ضرب و شتم و یا manhandled آن ثبت می شود. از سوی دیگر این را نیز خوب برای پلیس. اگر آنها بی ادبی با پلیس می شود ثبت شده است. این دوربین بدن همه یکپارچه زنجیره ای از شواهد. بنابراین اگر یک پلیس در وظیفه یک مظنون به ارمغان می آورد و او را به ایستگاه پلیس که از او سوال از دوربین است که در همه زمان ها هر چه اظهارات در حال ساخته شده است ثبت و آپلود به سرور.

ارتقاء

با ادغام فن آوری و ساختمان کنترل و توازن خشونت در طول بازداشت پایین خواهد آمد. کل بازجویی می توان ثبت شده توسط صدا و دوربین. هر زمان که پلیس در مقابل یک متهم یا یک غیر نظامی این بدن کم است و هر چه خود را ضبط و آن را گرفتن و آپلود شده بر روی یک سرور مرکزی.

که از فشار برای انجام یک راننده اصلی خشونت پلیس و از آنجا که سیستم های دیگر مانند قوه قضائیه ارائه نمی کند. آن را نه تنها شکست policing که ما متوجه شده در مورد اخیر با دادرس نیست که انجام کار خود را به درستی.

Police
برای بازنمودی اهداف است. (حسن نیت ارائه میدهد تصویر خوزه هرناندز دوربین 51 / Shutterstock.com)

Dr PM Nair IPS (Retd), مدیر کل سابق NDRF و دفاع مدنی

برخی از افسران باور آنها نیاز به اعمال زور و خشونت به انجام کار خود را. در حالی که پلیس انجام شده است بهتر است بدون زور.

افسران که استفاده از خشونت برای بازجویی هستند و بد مجهز ضعیف آموزش دیده و یا در حال تجربه برخی از مشکل روانی. جدا از آموزش به آنها توسعه مهارت های مهارت های ارتباطی, گفتگو, مشاهده و گوش دادن بسیار مهم است.

راه حل دیگری برای جلوگیری از وادار سازد خشونت خواهد بود و با اختصاص یک مشاور روانی به هر افسر پلیس است. به این ترتیب زمانی که آنها برای بازجویی از یک قربانی و یا محکوم کردن این اتفاق می افتد با همدلی. اما پس از آموزش اگر ماموران در ادامه به بی ادبی آنها را به اخراج شود.

در Tuticorin اگر گزارش ها درست باشد وجود ندارد و سوال از آن که یک سوم قتل درجه. افسران بودند که بخشی از جرم باید تحت پیگرد قانونی قرار.

چمن لعل, IPS (Retd) سابق DGP از Nagaland و ADG از BSF

اکثر وادار سازد و میر اتفاق می افتد به افرادی که زیر خط فقر زندگی می, و در حالی که چندین حرکات انجام شده را به عدالت برای قربانیان جنایات شده است وجود دارد هرگز یک جنبش متحد برای رسیدگی به این موضوع است.

کاهش حرفه ای در میان افسران پلیس و غیرعلمی روشهای بازجویی دلیلی برای وادار سازد و میر. گاهی عمومی نیز بخشی از مشکل است. میل به عدالت فوری دهید افسران پلیس به اقدامات شدید. در چشم های عمومی, این مردان ممکن است به نظر می رسد مانند یک قهرمان, اما آن را در نظر گرفته است وادار سازد مرگ است.

برای جلوگیری از وادار سازد و میر در آینده روش های علمی از بازجویی نیاز به معرفی می شود.

مردم عادی به نوبه خود به پلیس برای کمک به زمانی که آنها دچار مشکل هستند و افسران نیاز به توان با توجه به تاکید ویژه بر توسعه مهارت های مردم خود را.

Police
برای بازنمودی اهداف تنها. (حسن نیت ارائه میدهد تصویر prabhat کومار verma / Shutterstock.com)

نتيجه گيری

وحشیانه طبیعت Jayaraj و Bennix مرگ باید دوباره مطرح شده سوال مهم در مورد خشونت وادار سازد. در حالی که بسیاری از آنها خشم در این مورد همان مردم اغلب به نوبه خود چشم خود را به خشونت وادار سازد در مواردی که مشکوک متهم است که بیشتر جرائم جدی. این متهم محکوم نشده و افراد.

توسط ماهیت خود وادار سازد خشونت می رود در برابر دانه معقول انجام ندادی. وادار سازد خشونت و سوء استفاده از قدرت پلیس در حال نقض حقوق بشر است که باید دوری عموم مردم و نه جشن.

(با ورودی از خود ارضایی Muthukumar)

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>