بعد از انگلیسی, ساعت, وزیر بهداشت آزمایش مثبت برای COVID-19

لندن: بریتانیا, وزیر امور خارجه, برای مراقبت بهداشتی و اجتماعی و عضو پارلمان از غرب Suffolk, مت, Hancock, تست شده مثبت برای رمان coronavirus در روز جمعه. پیش از آن در روز نخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت بود.

هنکاک خود را تایید کرد, نتایج آزمون در توییتر “به دنبال توصیه های پزشکی, من توصیه شد برای تست #Coronavirus. من تست کردم مثبت است. خوشبختانه علائم خفیف هستند و من از کار کردن در خانه و منزوی. حیاتی ما به دنبال مشاوره برای محافظت از ما بیمه خدمات درمانی و نجات جان #StayHomeSaveLives,”

نخست وزیر بریتانیا جانسون نیز آزمایش مثبت برای این ویروس در روز جمعه.

“بیش از 24 ساعت گذشته من را توسعه داده اند که علائم خفیف و آزمایش مثبت برای کوروناویروس. من در حال حاضر خود جدا اما من ادامه خواهد داد برای رهبری دولت پاسخ از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان ما به مبارزه با این ویروس. با هم ما این ضرب و شتم. #StayHomeSaveLives ایم” بوریس جانسون.

پرنس چارلز ولز آزمایش مثبت بود برای COVID-19 روز چهارشنبه. 71-ساله وارث تاج و تخت بریتانیا آزمایش مثبت بود با علائم خفیف است و خود منزوی در خانه اش در اسکاتلند است.

این Clarence House سخنگوی کرده بود گفت: “شاهزاده ولز بود و نشان دادن علائم خفیف اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است و کار از خانه از طریق آخر هفته”

دوشس کرن, Camilla نیز تست شده برای coronavirus اما آیا عفونت است.

هر دو پرنس چارلز و دوشس در حال حاضر خود منزوی در خانه خود در اسکاتلند است.

به عنوان هر کسی که بیش از 542,378 تایید موارد گزارش شده در سراسر جهان و بیش از 24,368 مردم از دست داده اند و زندگی خود را به رمان coronavirus.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>