افغانستان با شکست ایرلند با 11 اجرا می شود در اولین T20I

گریتر نیدا: در باران-تاثیر بازی در افغانستان شکست ایرلند توسط 11runs (DLS روش) در اولین T20I بازی اینجا را در روز جمعه.

ایرلند پنبه حلاجی شده برای اولین بار ارسال شده هدف از 173 اجرا می شود برای افغانستان است. اما باران بازی spoilsport و مسابقه کاهش یافته بود به 15 اور.

افغانستان افتتاحیه Hazratullah Zazai و Rahmanullah Gurbaz مشترک باز ایستادن از 54 اجرا می شود. Simi سینگ را رد کرد و هر دو در افتتاحیه پنجمین بیش از کاهش به سمت 55-2.

Zazai همچنین دست کشیدن از 23 اجرا می شود در حالی که Gurbaz به ثمر رساند 28 اجرا می شود. در ششم بیش از افغانستان دچار یک مجموعه بزرگ به عنوان کریم Janat هم اجرا شد و پس از به ثمر رساندن شش اجرا می شود.

Samiullah شینواری و نجیب الله Zadran همکاری 63 اجرا و نگهداری افغانستان زنده در تعقیب. شینواری کردم بعد از بازی بد گویی کردن از 28 اجرا می شود در حالی که Zadran باقی مانده را 42 و در زمان سمت به پیروزی.

در اوایل بعد از امید بستن به بت اول پل Stirling and Kevin اوبراین به یک شروع خوب به ایرلند به عنوان duo قرار داده و در 63 اجرا می شود برای اولین باجه. کوین کردم بعد از بازی بد گویی کردن از 35 اجرا می شود.

استرلینگ به ثمر رساند و پنجاه و گرفت و به سمت 111 در بیش از 13. پس از اخراج از استرلینگ (60) اندی Balbirnie و هری Tector تقویت ایرلند نوبت. در مراحل بعد از نوبت ایرلند از دست جدا در جانشینی سریع و کاهش به 172 در بیش از 20.

Tector بازی بدون شکست دست کشیدن از 29 اجرا می شود در حالی که جورج Dockrell باقی مانده را در 1.

افغانستان و ایرلند قفل خواهد شد شاخ در دوم T20I در 3 مارس در گریتر نیدا.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>