AEW خبر: Jon Moxley نشان می دهد که او فکر می کند بهترین کشتی گیر در تمام دوران است

جان Moxley و کریس جریکو ممکن است دشمنان در همه نخبگان کشتی کج, تلویزیون, اما در پشت صحنه وجود دارد به نظر می رسد به یک مقدار زیادی از احترام متقابل بین این جفت ارز است. در مصاحبه اخیر خود با خبر ورزشی, Remi مشترک واقعی خود را در افکار سابق AEW قهرمان جهان آشکار است که او فکر می کند او را بزرگترین نوازنده در تاریخ کسب و کار.

با توجه به Moxley جریکو را طول عمر است دلیل اصلی که چرا او بهترین در اطراف. اما او نمی آمد به این نتیجه گیری خود را به عنوان سوپراستار ستایش او ظاهرا سهام همان نظر است.

“من فکر می کنم خود درایو است که بزرگترین در تمام دوران است. من به یاد داشته باشید او به من گفتن که زمانی که ما صحبت کردن در مورد ایده های ما تا به حال برای یک زاویه است که ما حتی تا پایان انجام به دلیل برنامه تغییر کرده است. او رفته بود و او را مانند آره “من میخوام خودم بزرگترین در تمام دوران” چون سنگ و “سنگ سرد” [Steve Austin] و آنها تا به حال شده است در اینجا با این حال ، من در اینجا برای دیگر انجام شده است آن را در یک سطح بالاتر برای طولانی تر (بیش از) همه این بچه ها.'”

جریکو شده است محبوب سوپراستار پس از 1990s داشتن رقابت در سراسر جهان قبل از اینکه در نهایت پیوستن به WWE. او یک افسانه در وینس مک ماهون را ارتقاء طول سال اما در سال 2019 او تصمیم خود را برای پیوستن به جدیدترین رقیب آن او افتتاحیه قهرمان جهان.

در حالی که تعیین بهترین زمان کاملا ذهنی وجود دارد که یک مورد قوی ساخته شده برای “Painmaker.” با توجه به Moxley جریکو درایو چیزی است که او را در مکالمه برای بهترین بودن برای همیشه گام به حلقه. او شده است یک رویداد اصلی بازیکن برای تقریبا 30 سال و در آن زمان او را باز آفرینی خود را بارها و بارها به منظور اقامت مربوطه.

برخی از طرفداران کشتی و صاحب نظران ممکن است مخالف با Moxley نظر اما او شده است سازگار با این باور خاص. به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده او به نام Jericho بزرگترین در تمام دوران در یکی دیگر از مصاحبه های اخیر پس از او به نظر می رسد متقاعد شده است که “Painmaker” است که به عنوان خوب به عنوان آنها می آیند.

اریحا و Moxley هر دو سابق WWE superstars که اجاره نامه جدیدی از زندگی در AEW است که آنها را رو به یک رویداد اصلی برنامه با هر یک از دیگر. در آخر این هفته انقلاب pay-per-view, آنها مواجه کردن برای مسابقات قهرمانی جهان در یک بازی خسته کننده که از آن Moxley پیروز به تبدیل شدن به دومین دارنده عنوان در شرکت تاریخچه کوتاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>