AEW خبر: داستین رودز حذف پست بحث برانگیز در پایان COVID-19 مستند

تقریبا هر کس یک نظر در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس اما AEW ستاره داستین رودز تصمیم به حذف بحث برانگیز خود را. با یک معامله بزرگ از جهان هنوز هم در مستند با توجه به COVID-19 آن را به حال به طور موقت پایان را به زنده کشتی کج در تلویزیون. این هفته رودز در زمان به Facebook به تماس برای پایان دادن به این مستند در حالی که همچنین گفت که ایالات متحده “نه سوسیالیستی ملت است.”

با خیلی از کشور در lockdown برای ماه گذشته-and-a-half بسیاری از تعجب اند که زمانی که همه چیز دوباره باز خواهد شد. برخی از ایالت ها در حال حاضر شروع به باز کردن همه چیز در فازهای اما دیگران هنوز هم می تواند برای ماه بسته.

رودز شده است خوشحال است در مورد وضعیت فعلی و او تصمیم گرفت برای بیان احساسات خود را این هفته در Facebook. در پست خود او نه تنها گفت که مردم نیاز به بازگشت به حالت عادی اما که همه چیز را “هیستری جمعی” در هر فرهنگ پاپ.

“جهان نیاز به باز کردن و پایان دادن به این هیستری جمعی. ما نه سوسیالیستی ملت است. ما یک دموکراسی! ما یک جمهوری. اگر ما در هر دیگر با این bullsh*t اقتصاد ما خواهد بود و است که بسیار سخت تر به ضربه شروع می شود. #EndTheShutdown.”

آن را نمیگیرد طولانی برای رودز را به پایین پست بعد از این نظرات رو از دست.

Dustin Rhodes stands tall in the ring.
  AEW

قبل از حذف پست طرفداران شروع به پایین آمدن او را برای مردم به خطرات غیر ضروری با زندگی خود را. او ایستاده بود تماس خود را برای این کشور به بازگشایی اما رودز نیز روشن است که او نمی خواست مردم به عنوان یک خطر برای خود و یا هر کس دیگری.

در نظرات رودز گفت که او می داند که وجود دارد این است که یک بیماری همه گیر در رفتن با چند ضرر و زیان اما که مردم تا به حال به حرکت در. او مطمئن ساخته شده به مردم بگویید که پیروان او است که هر کس نیاز به اقدامات احتیاطی پوشیدن ماسک و اجتماعی دور, اما که جهان هنوز هم تا به حال به “باز کردن.”

همه نخبگان کشتی به اندازه کافی ضبط فیلم به هوا هفتگی خود دینامیت نشان می دهد در TNT به خوبی به مه. کشتی کج, Inc. گزارش شده است که این توسعه می تواند در نهایت بازگشت به تلویزیون زندگی می کنند در جکسون ویل فلوریدا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 6.

هفته گذشته WWE بازگشت به زندگی دوست پسر سبزه خوابگاه پس از ایالت فلوریدا تلقی ورزش حرفه ای به عنوان “ضروری است.” کشتی گیران مجاز به بازگشت به کار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و این چیزی است که می تواند منجر داستین رودز و AEW برای از سرگیری زندگی می کنند نشان می دهد فقط در چند هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>