AEW خبر: Brandi رودز نشان می دهد ‘پنهان’, خال کوبی, Alexa Bliss واکنش نشان می دهد

کودی رودز شوکه طرفداران کشتی در آخر هفته گذشته با آشکار قابل توجه تو در گردن او که همسر خود را Brandi رودز بستری او نیست یک فن. این آخر هفته او را به توییتر برای نشان دادن خاموش خود را, خال کوبی, هر چند آن را کاملا ظریف نسبت به شوهرش.

خال کوبی, که قرار است پشت سر او گوش چپ, ویژگی های یک طرح ساده از میکی ماوس ، با توجه به رودز, او همیشه شیفته “پنهان میکی” مفهوم — که ظریف تصویر از دیزنی مورد علاقه موش که معمولا در پارک — و حتی نشان داد که وجود دارد بیشتر در خانه او.

اما همه نخبگان کشتی رئیس نام تجاری افسر نیست و تنها کشتی گیری شخصیت برای به رخ کشیدن میکی تو. مدت کوتاهی پس از ارسال عکس, WWE superstar Alexa Bliss پاسخ گفتن او در مورد نسخه خود را از تو هر چند او نمی نشان می دهد که در آن است. سعادت است به خوبی مستند دیزنی فن و اصلی NXT حیله بود به شدت با الهام از شاهزاده خانم خود را.

Trisha پارکر همچنین وزن با نظر او در Brandi جدید جوهر گفتن او که است “بسیار زیبا است.” این دیدگاه به طور کلی پر از احساسات مثبت و تعارف به سمت AEW اجرایی و روی صفحه شخصیت است که در مقابل پاسخ به توییتر بازخورد به شوهرش جوهر جدید.

برخی از طرفداران حتی نشان داد خود را دیزنی, خالکوبی یکی از آنها نشان داد یک مینی ماوس قابلیت پشت گوش او به عنوان به خوبی. Brandi و سعادت در میان چندین طرفداران هستند که در دیزنی با مضمون روند.

به عنوان مستند توسط Sportskeedaاین نیست رودز’ تنها تو. او همچنین الهام بخش یکی بر پشت او. همچنین این گزارش چگونه AEW اجرایی یک فن از سعادت است و در گذشته اظهار داشت که او می خواهم عشق را به همکار فن دیزنی به این شرکت رو به رشد زنان را بدست آورد. در حالی که آن را روشن است که جفت از آنها را عشق میکی مشترک Brandi نیز یک فن از شش-زمان زنان قهرمان به عنوان یک حلقه رقیب.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر سعادت همیشه تاریخ AEW داده شده است که او به تازگی امضا تمدید قرارداد با WWE اما او تعامل با Brandi در رسانه های اجتماعی شد, طراوت یک نشانه مثبت بین نوازندگان از شرکت های رقیب. پس AEW افتتاح شد درهای خود را superstars گرفته اند چند عکس در WWE نوازندگان و بالعکس. این نشان می دهد که برخی از آنها هنوز هم مایل به دوستان با یکدیگر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>