آگوست 14, 2020

ایرانی سارد

آبزرور

Adrienne Bailon ترویج دئودورانت طبیعی استخر Bandeau بالا و پایین لباس شنای زنانه دوتکه

Adrienne Bailon — که در حال حاضر در پنل به صورت واقعی — در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک زن و شوهر از عکس های جدید از خودش. تلویزیون شخصیت شناخته شده است برای به روز رسانی هواداران به طور منظم از طریق پلت فرم رسانه های اجتماعی و ترویج هر و هر را دئودورانت طبیعی با تازه ترین ها.

“نه بیشتر (کودک i’ma آن را درست انجام دهد)” hitmaker حیرت زده در یک bandeau بالا نمایش داده می شود که او دکولته و باب معده. او زوج این گروه با رنگ سفید لباس شنای زنانه دوتکه پایین و لوازم با عینک آفتابی سیاه و سفید و دستبند. Bailon خراشیده او, سبزه, قفل کردن صورت و مدل مو خود را در یک مستی. او رفت و پابرهنه برای این مناسبت و به نظر می رسد به کار گرفته اند لب.

Bailon درمان طرفداران به سه عکس در یک ها.

در ضربه اول او در زمان عکاسی از خود در آینه در خارج از منزل در حالی که ایستاده توسط استخر. سابق 3LW عضو قرار داده شده یک پا به آب و مطرح دیگر tiptoes در کف بتن. Bailon برگزار می شود سیاه و سفید می توانید از هر و هر را دئودورانت در هوا و شیب سر خود را به سمت راست.

در قاب سوم او در زمان نزدیک selfie از خود برگزاری این محصول در کنار او. Bailon sported ظریف لبخند بود و به وضوح درخشان در نور خورشید است.

برای او به عنوان او توضیح داد که به طرفداران چرا او لذت می برد دئودورانت طبیعی و چرا دیگران باید آن را چک کنید. Bailon همچنین درمان پیروان به یک کد است که اجازه می دهد آنها را برای به دست آوردن 30 درصد محصول.

در طول هشت ساعت پس متصلب تا بیش از 84,000 دوست دارد و بیش از 450 نظرات اثبات می شود بسیار محبوب با 5 میلیون پیروان.

“Yessss دف می خواهم سعی کنید این دئودورانت. و شما نگاه شگفت انگیز” یک کاربر نوشت.

“هیجان زده سعی کنید این محصول! به معنای واقعی کلمه خریداری آن روز من دیدم آگهی میلاد من کوشش کرده ام که بسیاری از انواع مختلف اسپری طبیعی در تلاش برای پیدا کردن یک حق نیست که باید تمام این مواد شیمیایی سخت است. با تشکر برای این توصیه!” شخص دیگری به اشتراک گذاشته.

“شما bronzed زیبایی اظهار داشت:” یک سوم فن اضافه کرد متعدد قلبی چشم از emoji.

“بدن مانند یک الهه” یک چهارم تحسین اظهار نظر.

ساخت یک تصور در او وفادار رسانه های اجتماعی مخاطبان است که هیچ چیز جدید برای Bailon. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاو مطرح برهنه زیر یک سفید گشوده باد. سرگرم کننده تکمیل ساز و برگ با بالا waisted خاکستری جاگر و لوازم با دستبند حلقه های گردنبند و گوشواره کوچک. تصاویر گرفته شده توسط شوهرش, Israel Houghton که او اصرار داشت قطاری از بهترین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول