Adrienne Bailon شمار در گشوده پیراهن & روسری برای آخرین لباس پست

Adrienne Bailon — که در حال حاضر در پنل به صورت واقعی — در زمان به Instagram به اشتراک گذاشتن تعدادی از عکس های جدید از خودش. The Cheetah Girls بازیگر شناخته شده است برای به روز رسانی هواداران به طور منظم از طریق پلت فرم رسانه های اجتماعی و خود لباس و طلا و جواهر.

“نه بیشتر (کودک i’ma آن را درست انجام دهد)” hitmaker حیرت زده در یک آستین پیراهن سفید. Bailon چپ پوشاک نیمه گشوده که کمک نمایش دکولته و نورد آستین بالا. او به نظر می رسد سکس زیر و لوازم خودش را با یک عدد زنجیر نقره حلقه و دستبند و گوشواره. Bailon مدل دهید او تیره, سبزه, قفل در یک بافتند و sported headwrap بیش از بالا. او به نظر می رسد می شود یک صورت کامل از آرایش که شامل یک لب, ریمل مژه و ابرو خط چشم و کانتور. Bailon نگهداری ناخن کوتاه با کت لهستانی.

36 ساله تحت درمان با پیروان به سه عکس در یک ها.

در ضربه اول Bailon مطرح شده در مقابل یک پرده ساده سفید. او به حق خود و نشان داد در کنار او مشخصات که او برجسته قابل توجه ویژگی های صورت. Bailon او را دست راست و چشم او.

در اسلاید بعدی او بسته چشم او و کج و سر او را کمی پایین بیاورید. Bailon برگزار شد بر روی پایان از او می بافتند در حالی که بالا بردن دست دیگر به سر او.

در سومین و آخرین قاب او نگاه کردن و عبور بازوی چپ خود را زير او مطرح بازوی راست.

در برچسب Bailon اعتبار او طلا و جواهر شرکت XIXI برای نقره ای لوازم جانبی او پوشیده بود.

در طول 50 دقیقه پس متصلب تا بیش از 12000 دوست دارد و بیش از 130 نظرات اثبات می شود فورا محبوب با 5 میلیون پیروان.

“وسواس با این همه چیز برای شما. بسیار افتخاری برای شما” یک کاربر نوشت.

“شما آنقدر فوق العاده زیبا” شخص دیگری به اشتراک گذاشته.

“پوست خود را بی عیب و نقص است ، اظهار داشت: یک سوم فن اضافه کردن چند قلب-چشم از emoji.

“بسیار زیبا, بی عیب و نقص. آیا مطمئن هستید واقعی” یک چهارم تحسین اظهار نظر.

تحت تاثیر قرار دادن او وفادار رسانه های اجتماعی مخاطبان است که هیچ چیز جدید برای Bailon. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاو wowed سفید bandeau بالا که نشان داد او باب روز. سابق 3LW عضو تکمیل ساز و برگ با خامه شل-اتصالات بالا waisted شلوار و او گره خورده, سبزه, مو تا در مستی. Bailon تصمیم گرفتند برای هیچ لهستانی بر روی ناخن های کوتاه و کاربردی و به صورت کامل از آرایش برای مناسبت. او تعدادی از عکس های فوری از حلق آویز کردن با خواهر زاده و با بهره گیری از یک pina colada.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>