آدل کمک به شاهزاده هری و مگان با خود به لس آنجلس انتقال

prince harry meghan markle

شاهزاده هری و Meghan Markle با یک دوست جدید در سواحل غرب است. Karwai Tang/WireImage

دوک و دوشس ساسکس در حال حاضر پیدا کردن دوستان جدید در لس آنجلس. شاهزاده هری و Meghan Markle ساخته شده حرکت به کالیفرنیا در ماه مارس پس از گذراندن چند ماه در جزیره ونکوور در حالی که آنها شروع به انتقال آنها به خارج از خود را رسمی سلطنتی نقش. آنها در حال حاضر زندگی در تایلر پری مجلل عمارت بورلی هیلز اما نشده است گرفتن بیش از حد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. به جای آنها بوده است و ماندن در خانه با مورچه و تمرکز بر خانواده زمان.

حتی اگر آنها شده اند قادر به برنامه ریزی هر نوع یک حزب housewarming فقط رتبهدهی نشده است, آنها در حال گرفتن به دانستن خود را در بورلی هیلز همسایگان از جمله همکار انگلیسی پیوند Adele.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان ممکن است مجبور به انصراف از خانواده خود سفر به Balmoral

Adele زندگی صرف پنج دقیقه دور از Sussexes در بورلی هیلز و با توجه به آینهاو را به شاهزاده هری و مگان مقدار زیادی از مشاوره و راهنمایی به عنوان تنظیم آنها را به خانه جدید خود را از جمله های مورد علاقه خود لس آنجلس توصیه هایی برای لکه های برای جلوگیری از paparazzi. او حتی در این گزارش کمک به Sussexes با مدرسه rec ها برای مورچه به عنوان او چهار سال است که ثبت نام در پیش دبستانی در این منطقه است.

آدل کمک به شاهزاده هری و مگان با انتقال خود را به لس آنجلس است. علامت RALSTON/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شاهزاده هری و مگان برای اولین بار دوستانه تبدیل شد با آدل که هر سه به بازدید از یک جامعه آشپزخانه برای Grenfell برج قربانیان در ماه دسامبر سال 2018 است. “هر سه آنها را در به خوبی” یک منبع گفت: آینه. “مگان تحسین چگونه آدل موفق به نگه داشتن از نور افکن با وجود اینکه یک ستاره بزرگ.” شاهزاده هری و Meghan شده اند انجام بهترین خود را به ماندن در زیر رادار در لس آنجلس و محافظت از حریم خصوصی خود را در خانه آنها حتی اضافه شده جدید حفظ حریم خصوصی صفحه نمایش برای افزایش امنیت در پری ترکیب.

Adele شده است کمک به Sussexes می دانم محله جدید که حتی اگر Meghan است از لس آنجلس او هرگز زندگی می کردند در این منطقه خاص. آدل در واقع صاحب دو خانه در بورلی هیلز; او یکی خریداری برای $9.5 میلیون در سال 2016 و پس از آن در سال گذشته او doled $10.65 میلیون برای یکی دیگر از خانه در سراسر خیابان.

شاهزاده هری و Meghan شده اند صرف مقدار زیادی از زمان در خانه با مورچه. دوک ساسکس/@SaveChildrenUK via Getty Images

شاهزاده هری و مگان نیست دائم بورلی هیلز ساکنان فقط رتبهدهی نشده است; آنها ماندن در پری خانه به طور موقت و با توجه به خانه های سراسر westside لس آنجلس از جمله خواص نه فقط در بورلی هیلز بلکه در برنتوود و Bel Air. در حال حاضر که آنها ساخته شده یک رفیق جدید شیک پوش در این محله شاید خاص این محاصره به دست آوردن چند امتیاز جایزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>