ادیسون Rae طرفداران دمدمی مزاجی پس از او رقص با Kourtney Kardashian در یک Infinite تصویری

ادیسون Rae Easterling را Infinite پیروان شوکه شده بودند که Kourtney Kardashian ساخته شده ظاهر در یکی از فیلم های رقص. در شنبه ادیسون به اشتراک گذاشته شده کلیپ کوتاه در حساب او و آن را در حال حاضر انباشته بیش از 5.5 میلیون نفر را دوست دارد.

آن را غیر معمول نیست برای ادیسون به همکاری با دیگر سازندگان محتوا در ویدئوها, اما او معمولا با دیگر اعضای اعتیاد به مواد مخدره خانه و یا رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها نه در سطح انبوه موفق نشان دادن واقعیت ، این احتمال وجود دارد که چرا بسیاری از طرفداران او freaked زمانی که یک عضو از خانواده کارداشیان بدون توضیح ظهور تا در یکی از ویدیو ها.

در کلیپ, Kourtney, 41 و ادیسون, 19 بودند تاب تطبیق بیش از اندازه مانتو. تاپس تا به حال واژه “شانس من! آن روز تولد من” حک بر روی آنها را با حروف بزرگ. لباس ها نیز برجسته قلب, گرافیک در جلو و چند شکلک زرد چهره در آستین. با توجه به مردم, Kourtney برادر در قانون رپر Kanye West طراحی مشابه “merch پیراهن” برای سنت غرب و سلطنت Disick مشترک جشن تولد در سال 2018 است.

ادیسون و Kourtney هر دو کوتاه پوشیدن کف زیر بلوند, تاپ, به طوری که آنها نشان بسیاری از ساق پا به عنوان آنها رقصید به آهنگ “Shoota” توسط Playboi Carti. دو سرگرمی آیکون های هر دو عینک را تیره مو راست و جدا کردن مرکز اما ادیسون را دور کمر با طول گیسوان بودند به طور قابل توجهی طولانی تر از Kourtney یال.

آن دو خندید و به عنوان آنها در زمان نوبت انجام یک سری از بازو حرکات و اشاره با انگشت شست در هر یک از دیگر. حرکات آنها به پایان رسیده با Playboi را شعر.

“من باید بگویم من bestie. کسی با من تماس بگیرید bestie. فکر می کنم من در بر داشت من bestie,” رپ می خواند.

ادیسون و Kourtney نیز اشاره کرد و در, دوربین, مرتبط اسلحه و وانمود می دود. آنها روشن طرف در پایان این ویدئو.

@addisonre

ویدیو در مقابل قفسه ها و قفسه ها پر از لباس در داخل یک اتاق است که به نظر می رسد Kourtney عظیم گنجه.

ادیسون هم آشکار نیست که چرا او حلق آویز کردن با Keeping Up With the Kardashians ستاره اما او می گویند که آن را در زمان پنج طول می کشد برای او و Kourtney به ناخن های خود را به رقص.

ادیسون طرفداران آب گرفتگی بخش نظرات او ها با واکنش های خود را به دیدن او با Kourtney.

“وای اواز یا موسیقی دو نفری ما هرگز می دانستم که ما نیاز به” خواندن یک دیدگاه برای ویدئو های خود را.

“در این ویدئو ما تمام شده است در انتظار” یکی دیگر از فن نوشت.

“Causally حلق آویز کردن با من دمدمی مزاجی” یک سوم تبصره به عنوان خوانده شده.

تعدادی از هواداران نیز اشاره کرد که ادیسون جدید تیره تر از رنگ مو باعث می شود نگاه او کمی مانند یک عضو کارداشیان قبیله وجود دارد پیشنهادات که ادیسون باید خود را واقعیت نشان می دهد.

“WAITTT با نگه داشتن Easterlings? من در اینجا خواهد بود برای آن” نوشت: یکی از تحسین کنندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>