آدم شلسینگر عضو چشمه Wayne و امی و برنده و ترانه سرا می میرد از Coronavirus

آدم شلسینگر این نوازنده بهترین و شناخته شده برای کار خود را در گروه چشمه وین درگذشت به عنوان یک نتیجه از عوارض مربوط به کوروناویروس. او 52 سال است. با توجه به انواع, شلسینگر درگذشت صبح روز چهارشنبه و جان سالم به در با دو دختر خود را.

صبح روز سه شنبه خود را وکیل جاش Grier منتشر شد بیانیه ای گفت که شلسینگر بود “بسیار بیمار و شدت تسکین یافته.” او تا به حال شده است در یک بیمارستان در شمال ایالت نیویورک برای بیش از یک هفته در آن زمان است.

در طول این دوره از کار موسیقی خود را شلسینگر بود نامزد دریافت جایزه در مراسم اسکار the Emmys Tonys و Grammys. در علاوه بر این به عنوان یک عضو موسس چشمه وین است که بهترین و شناخته شده برای خود را به آهنگ “استیسی مادر” شلسینگر همچنین نوشت: موسیقی برای دیوانه, دوست دختر سابق. در سال 2018 او برنده امی برای co-نوشتن آهنگ “داروهای ضد افسردگی هستند تا یک معامله بزرگ نیست” نشان می دهد.

او همچنین نامزد دریافت جایزه اسکار برای co-نوشتن آهنگ “چیزی که شما انجام دهید” که در برجسته بود تام هنکس فیلم به همین نام. تلاش های خود را در نوشتن این آهنگ اولین کسانی بودند که از بسیاری از آهنگسازی شغل او در نهایت در تلویزیون و فیلم است.

شلسینگر شد و همچنین نامزد دریافت دو جایزه گرمی به عنوان یک عضو از چشمه های وین, برای بهترین هنرمند جدید و بهترین پاپ عملکرد توسط یک گروه برای “استیسی مامان.” شلسینگر منتشر پنج آلبوم با چشمه از وین بین سال های 1996 تا 2011. او همچنین عضو گروههای پنجره های رنگی و پیچک.

اخیرا شلسینگر شده بود همکاری با سارا سیلورمن در نمره موسیقی برای خارج از برادوی نشان می دهد نام این Bedwetter. نشان می دهد برنامه ریزی شده بود برای باز کردن در اقیانوس اطلس تئاتر شرکت در این بهار و تونی برندگان Linda Lavin و استفانی J. بلوک بودند که میله میله به ستاره در تولید. نشان می دهد که قرار است اجرا شود از 25 آوریل تا مه 20 قبل از ترس گسترش coronavirus منجر به سینماهای سراسر کشور تعطیل.

واکنش به شلسینگر عبور شده است ریختن در رسانه های اجتماعی از طرفداران که از دست چه نوازنده به ارمغان آورد به موسیقی پاپ.

“من واقعا آشفته است. من به چشمه Wayne قبل از سکس مادر و من آنها را دیدم درست زندگی کنند و پس از آن منفجر شد. وحشتناک f***ing اخبار” یک کاربر در توییتر نوشت.

“خیلی غم انگیز است. نوشتن که چیزی که شما’ خواهد بود به اندازه کافی از میراث اما کار خود را در , دیوانه, دوست دختر سابق بود فوق العاده” دیگری گفت.

در سراسر رسانه های اجتماعی طرفداران نیز ارسال آهنگ های مورد علاقه خود از گروه به افتخار شلسینگر حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>