آدام سندلر به ستاره در LeBron James Netflix فیلم ‘فشار’

Adam Sandler LeBron James Netflix Hustle

آدام سندلر خود را پیدا کرده بعد Netflix پروژه. تونی cleveland lgbt pride جونیور SMPSP/ Netflix

در سال 2018 از آن گزارش شد که افسانه ای عکس گرفت با فشار دادنیک ویژگی جدید فیلم تولید شده توسط LeBron James’ SpringHill سرگرمی رقابتی در چهار استودیو مناقصه با شش رقم ارائه دهد. در حال حاضر این فیلم در حال تغییر است studios و دریافت عمده تیتر مصاحبه.

Netflix بکشد در حال حاضر انتشار Hustleکه به شرح زیر بسکتبال آمریکایی دیده بانی است که به ناحق اخراج پس از کشف یک بار در طول عمر بازیکن در خارج از کشور و تصمیم می گیرد به او را به آمریکا ثابت کند که آنها هر دو را از آنچه در آن طول می کشد تا آن را در NBA. آدام سندلر متصل است در نقش سرب است.

ارمیا گذاری (ما حیوانات) را به طور مستقیم از یک اسکریپت به قلم تیلور Materne و بند. فشار خواهد بود تولید شده توسط Happy Madison راث/Kirschenbaum فیلم و SpringHill سرگرمی. Dave Meyers, که, کارگردانی, ضربه فیلم ها موسیقی مانند Kendrick Lamar را فروتن و تمام ستاره هادر اصل اعلام کرد به عنوان مدیر در گزارش اولیه از سال 2018 است.

همانطور که در حال حاضر دیگر هیچ استعداد است که متصل به این پروژه است. اصلی این گزارش در توصیف این داستان به عنوان زیر “شسته-بسکتبال دیده بانی که در می یابد چینی streetball phenom و می بیند او را به عنوان بلیط خود را بازگشت به NBA صحبت کردن او را به آمدن به لس آنجلس برای آموزش برای پیش نویس است. The phenom انداخته است به اعتیاد به مواد مخدره ماشین pro basketball چشم انداز و باید با دوری از خانواده اش ایجاد کرد و برای اولین بار در حالی که طلایه دار تلاش می کند تا در کنار هم قرار دادن قطعات از خانواده او را پشت سر گذاشت.”

همچنین نگاه کنید به: شما “فرض تمام خطرات” از COVID-19 در حالی که بازدید از پارک های دیزنی

تولید در این فیلم بر این باور بود برای شروع این تابستان است اما تولید جهانی shutdown مجبور coronavirus همه گیر است و احتمال تغییر آن برنامه.

سندلر که حرفه ای-بهترین بررسی برای A24 را جدا نشده جواهراتو خود را Happy Madison Productions برای اولین بار یک قرارداد امضا شده با Netflix در سال 2014 که تولید کرده است شش فیلم های تاریخ است. اصلی چهار-تصویر قرارداد به ارزش 250 میلیون دلار. در ماه ژانویه دو طرف با تمدید قرارداد برای چهار فیلم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>