Adam Brody and Leighton Meester

Adam Brody and Leighton Meester به دنبال یک خریدار در توپانگا. Albert L. ارتگا/گتی ایماژ

پس از شش سال از مالکیت Leighton Meester و آدم برودی در حال آماده شدن برای بسته آن را در توپانگا. مورد علاقه خود را در اوایل aughts نوجوانان درام-متقاطع زن و شوهر فقط ذکر شده خود را در سه اتاق خواب و سه حمام لس آنجلس خانه برای فروش چسبیده در $3.25 میلیون قیمت….

برودی و Meester پرداخت 2.4 میلیون دلار برای 4,354 فوت مربع خانه برگشت در سال 2014 و آنها به تازگی به روز شده آن با برخی از کشورهای عضو اکو دوستانه از جمله پانل های خورشیدی و کرکره برقی.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و Meghan Markle در حال حاضر در حال برنامه ریزی تعطیلات تابستان خود را

عمومی سرگرم کننده اتاق های خانه پیکربندی در یک طرح باز و وجود دارد مقدار زیادی از پنجره های سقفی و چوب مخابره سقف در سراسر. این روح در اتاق نشیمن شامل یک شومینه و وجود رسانه های منطقه با ساخته شده است در قفسه.

این زن و شوهر در حال تغییر بوده است تا خود را نمونه کارها املاک و مستغلات از اواخر سال. دیمیتریوس Kambouris/گتی ایماژ برای جوایز تونی Productions

آشپزخانه مجهز به لوازم فولاد ضد زنگ و چوب cabinetry و همچنین به عنوان یک سنگ مرمر صدر مرکز جزیره و صبحانه نوار صندلی.

نیز وجود دارد یک فضای ناهار خوری و اتاق شراب در لیست های برگزار شده توسط قطب نما کارگزار مایکل Morabito.

آلاینده کارشناسی ارشد مجموعه نصب شده است با خود, شومینه, با وان آبگرم مجموعه به یک زنگ تفریح, احاطه شده توسط شیشه ای با چشمگیر مشاهده اطراف ویستا—بلر والدورف قطعا تایید کند. حمام مجهز به دو سینک و یک شیشه ای محصور شده است.

خارج وجود دارد چند مراقبه مناطق مطرح باغ سبزی و یک اسپا به علاوه یک گودال آتش.

در سال گذشته برودی و Meester فروش لوازم یدکی در غرب هالیوود آپارتمان برای $775,000; آنها می شده است با استفاده از محل سکونت به اجاره ملک. اما آن را بیش از حد تعجب آور است که مغبون دختر شایعات بی اساس و بازیگر سابق The O. C. ستاره تصمیم گرفت از آن زمان به بخشی با این ورامين به عنوان آنها خریداری یک خانه بزرگتر در سال گذشته است. در ماه دسامبر Meester و برودی پرداخت $6.5 میلیون برای یک از 6000 فوت مربع پنج اتاق خواب عمارت در اقیانوس آرام Palisades.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de