حیدرآباد: بازیگر معروف Adah Sharma با زیبا ترین چشم های امضا کرده است با دکتر Agarwal چشم بیمارستان به کمک چشم خود را در حالی که افتتاح دکتر Agarwal چشم بیمارستان در یکشنبه جدید دولت از هنر مرکز چشم در Mehdipatnam.

افتتاح مرکز بازیگر Adah Sharma گفت: “این به من می دهد لذت بسیار زیاد به افتتاح مرکز جدید از دکتر Agarwal چشم بیمارستان اینجا را در Mehdipatnam چشم ما با ارزش ترین دارایی است که به ما هدیه دید.

این مهم است که به مراقبت و حفاظت از آنها. معاینات منظم چشم در حال قدم رو به جلو به سمت بهتر سلامت چشم و حفظ بینایی خوب در تمام سنین است. ای کاش دکتر Agarwal چشم بیمارستان هر موفقیت در چشم انداز خود را صرفه جویی در تلاش”.

Adah Sharma گفت: “اختلال بینایی در هند است که حدود 62 میلیون نفر از 54 میلیون کم بینایی و 8 میلیون کاملا کور, بسیاری از آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت مقدار بسیار عظیمی برای عملیات. کسانی که به کمک چشمان خود را فراموش خدمات به فقیرترین و هر انسانی باید درگیر در این سرویس” Adah Sharma اضافه شده است.

Adah Sharma

افتتاحیه جلسه دکتر Agarwal چشم بیمارستان تبدیل به یک به یاد ماندنی ocassion به عنوان بخشی از آگاهی یک تصویری از اهدای چشم اکران شد عبور یک پیام اجتماعی در آن است.

جدید مرکز افتتاح شد توسط رئیس, مهمان, بازیگر Adah Sharma و ریاست آن توسط دکتر Gaurav Arora منطقه ای سر – خدمات بالینی دکتر Agarwal چشم بیمارستان حیدرآباد., دکتر Vamsidhar منطقه ای سر – خدمات بالینی دکتر Agarwal چشم بیمارستان حیدرآباد و دکتر Balki Satya پراساد مشاور چشم پزشک دکتر Agarwal چشم بیمارستان حیدرآباد.

SIASAT اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su