سابق چی بازیگر تیفانی بون تصمیم به رفتن در Instagram به او بگویید که طرف داستان مربوط به سوء رفتار او در برخورد با توسط Jason میچل.

بون به نظر می رسد در پی اس سری برای دو فصل اما چپ در نوامبر سال 2018 است. نشان می دهد ایجاد شده و نوشته شده توسط بازیگر و فیلمنامه لنا Waithe. این بازیگر با بازی دختر از میچل شخصیت براندون بود که یکی از شخصیت های مرکزی این گروه.

با توجه به اصلBoone به تازگی به اشتراک گذاشته شده در Instagram به همین دلیل او احساس می کرد که بهترین ها را برای او به ترک نشان می دهد. او گفت که او مورد آزار و اذیت توسط میچل در فصل 1 و بلافاصله پس از صحبت با “منابع انسانی و سطح بالا تولید” در مورد این موضوع. بون غفلت برای رفتن به جزئیات در مورد میچل اقدامات نسبت به او در حالی که در مجموعه. اما قبل از خروج در نشان می دهد او تا به حال نامزدش مردم عزیز سفید بازیگر مارکی Richardson همراه او هنگامی که او تا به حال به صحنه های فیلم با میچل. بون گفت: در Instagram بیانیه ای در روز دوشنبه که او امیدوار میچل اقدامات خواهد بود خطاب فصل 2.

“من برای بازگشت فصل دو احساس اطمینان داد که منابع انسانی آموزش تنظیم خواهد بود نشان می دهد در مسیر درست” بون با او به اشتراک گذاشته 31,000 Instagram followers. “هنگامی که ما شروع فیلمبرداری من به سرعت متوجه شدم نه هر کس علاقه مند به ایجاد یک محیط کار است که منجر به هر فرد احساس امن, دیده و شنیده می شود.”

“من احساس کردم که اگر من صحبت می کنند تا صدای دیگر که در تلاش بودند به شنیده خواهد بود سکوت.”

بون سپس ادامه داد: می گویند که پس از چند مکالمات با نشان می دهد مدیران منابع انسانی, او تصمیم گرفت برای پایان دادن به قرارداد. او گفت در حالی که او می دانست که او تصمیم گرفت برای آن نیست که او در زمان به آرامی. بون به نوشتن ادامه داد که او را درک تاثیر این نمایش بود و به خصوص در جامعه است. او همچنین گفت که او سپاسگزار به شهر شیکاگو برای “آغوش من” برای دو فصل.

اگر چه بون ساخته شده و خروج او در ماه نوامبر 2018 میچل بود اجازه رفتن در مارس 2019. این بازیگر که رز به شهرت پس از بازی Eazy-E در Straight Outta Comptonکار اخراج شد پس از متهم به سوء رفتار در مجموعه ای از Desperados. او گفته نامناسب با بازیگران مختلف در فیلم, که او را رد کرده است. میچل نیز محروم بون را با خود ندارد.

پس از خروج از چیباشه به نظر می رسید به رشد در صنعت سرگرمی است. او در حال حاضر مشغول کار بر روی این شکارچیان. بون تنظیم شده است به ستاره به عنوان Roxy شکارچی در این سری است که تولید شده توسط Jordan Peele.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de