بسیاری از نقطه 10 ساله جولیا بازیگر کره برای داشتن بهترین لوازم جانبی از شب: یک ساندویچ بوقلمون. این Once Upon a Time in Hollywood starlet توضیح داد که او بیش از حد علاقه از مواد غذایی ارائه شده در این سال اسکار و بر این اساس تصمیم به دزدکی حرکت کردن اسنک در طریق او کلاچ با توجه به ایمیل روزانه.

“من نمی خواهم برخی از مواد غذایی در اینجا” جوانی اعتراف توضیح تصمیم خود را به همراه خود غذا.

اما Butters روشن ساخته است که او می خواهم برای آمدن در سراسر به عنوان ناسپاس و اضافه کرد که “مادام العمر” رویای به شرکت های معتبر صنعت رویداد. جای تعجب نیست که 10 ساله قطعا نگاه هیجان زده در حال دعوت به رویداد و عینک صورتی زیبا ژولیده گروه به این رویداد است.

اگر چه بسیاری از طرفداران در حال تشویق این حرکت وجود دارد ممکن است یک فرد کاملا خوشحال از شنیدن وحی: کیف پول خود را طراح. ترکیه ساندویچ پر شد به یک کلاچ ساخته شده توسط Marzook که بنا به گزارش ها دلار هزینه 2,495.

کره ممکن است تنها مراسم شرکت کنندگان به اخم در منوی آن را به عنوان گزارش شده است که 70 درصد گیاهی.

منو به طور چشمگیری تغییر کرده از افتتاحیه آن رویداد در سال 1929 زمانی که مواد غذایی عرضه شد خیلی بیشتر سنتی با توجه به کسب و کار خودی. در آن مهمان می تواند انتظار می رود به جشن موارد مانند کبابی مرغ با نان تست و یا ماهی سرخ کرده در کره با طرف که شامل لوبیا سبز و سیب زمینی. دسر ساده بود کیک با بستنی.

مواد غذایی را به آهستگی شد و بیشتر و بیشتر تصفیه شده در طول سال با 70s, طلوع عشق, فرانسوی, ناهار خوری به طول انجامید که در مراسم اسکار برای چند دهه. در سال 1993 اسکار ساخته شده تاخت و تاز کردن با استفاده از سرآشپزها مشهور و ولفگانگ در آورده بود به سازماندهی جشن.

اما تمرکز در این سال کمتر لوکس و پایداری بیشتر. آکادمی با صدور یک بیانیه مطبوعاتی تاکید بر تعهد خود را به محیط زیست دوستانه انتخاب های غذایی و منو تقریبا به طور کامل گیاهی با ظروف بر اساس سبزیجات بوداده مانند بادمجان و قارچ و چغندر.

اما جن اشاره کرد که بسیاری از ظروف در جوایز نشان می دهد در گذشته بوده است, گیاهی, حتی اگر آن را نمی شد آگهی در گذشته است.

“ما همیشه به حال بسیاری از غذاهای گیاهی, ما هرگز در مورد آن صحبت کردیم” او گفت:.

یک شکل که ممکن است در پشت سازگار با محیط زیست-مواد غذایی فشار بود دیگر غیر از بذله گو نامزد Joaquin Phoenix, که همچنین یک گیاهخوار و حامی. این بازیگر همچنین به تازگی منتشر شده یک فیلم کوتاه در بحران آب و همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de