بالا دستیابی به افراد ممکن است به نظر می رسد که آن هم در خارج اما در اینجا به همین دلیل آنها ممکن است از افسردگی رنج می برند.

Sadness معمولی, جهانی, احساسات تجربه از دست دادن و یا تغییرات عمده زندگی. اما یک تفاوت وجود دارد میان غم و اندوه و افسردگی است. در حالی که همه ما تجربه غم و اندوه در برخی از نقطه, افسردگی یک بیماری است. آن است که یک بیماری وجود دارد که بدون باعث و همچنان به حدی است که مانع عملکرد روزانه است.

از این بهتر, صفحه اصلی

افسردگی بیش از گاه به گاه غم و اندوه و هر کس نمی خواهد از آن رنج می برند در طول عمر خود. آن شامل دوره های ناامیدی و بی حالی پوچی و ناتوانی و تحریک پذیری و دشواری در تمرکز و غلظت.

اگر چه آن را یک بیماری قابل درمان است, از آن است که دومین علت مرگ و میر در سراسر جهان افزایش بار بیماری در زیستی-روانی-اجتماعی در عرصه جامعه است. و این همه نیست. این چند متغيره چهره با تظاهرات در بیش از ده نوع بسته به زمینه بروز و شدت بیماری است.

با این وجود علائم اولیه افسردگی عبارتند از:

 • تغییر الگوهای خواب
 • کاهش یا افزایش اشتها
 • عدم احساس شادی و علاقه به فعالیت هایی که قبلا لذت می برد
 • فقدان انرژی و بی حالی
 • خلق و خوی کم

هنگامی که ما صحبت در مورد عملکرد بالا افراد, افسردگی آشکار و آشکار است. بالا عملکرد فردی انجام بیش از آنچه که از آنها انتظار می رود. متاسفانه به دلیل چنین افرادی نمی شود غمگین یا مضطرب آن است که اغلب از دست رفته و شيوع باقی مانده است کمتر شناخته شده است.

بسیاری از افراد ترکیبی از مهارت ها و توانایی های آنها ممکن است عملکرد بالا در مناطق خاصی و نه در دیگران. همچنین مهم است به درک که عملکرد بالا’ قابل درک است که در پاتولوژی زمینه.

عملکرد بالا افسردگی بالینی به عنوان مداوم اختلال افسردگی یا PDD. به عنوان مخالف به افسردگی اساسی که در آن علائم آن را دشوار برای فرد باقی می ماند کاربردی روزانه, سطح, در, PDD, فرد مداوم اما علائم خفیف است که اجازه می دهد آنها را به باقی می ماند کاربردی است.

به درک ماهیت عملکرد بالا افراد صحبت می کنیم سلامت روان متخصص Havovi Hyderabadwalla یک روانشناس بالینی و از بنیانگذاران ذهن ماندالا. او به ما می گوید “یکی از بزرگترین مسائلی که بالا عملکرد افراد صورت است که مردم آنها را باور نمی کند چرا که در خارج آنها نگاه مانند آنها همه چیز را با هم. اما تنها راه مردم خواهد بود حمایت از افراد در تلاش برای آن را نگه دارید با هم و قرض دادن حمایت خود را بالا عملکرد افراد نیاز است.”

بالا عملکرد افراد باید یک درایو بالا برای رسیدن به و آنها معمولا با استفاده از این برای انجام کارها و وظایف که باعث می شود آنها را نگاه سالم و بدون نیاز به کمک.

Janki مهتا روان و از بنیانگذاران ذهن ماندالا می افزاید: “عملکرد بالا افراد اغلب می تواند مبتلا به افسردگی را بالا نیاز به انجام کار–زمانی که این نیاز را برآورده نمی, آنها تمایل به رفتن به خود سرزنش منطقه که اغلب منجر به افسردگی می شود. داشتن همسالان است که می تواند فضای نگه دارید در حالی که آنها این یو پی اس و فراز زندگی مهم می شود. در همان زمان گفتن آنها به دنبال کمک به کار را از طریق احساسات خود را مورد نیاز است. احساسات در لایه و اغلب همسالان را ببینید اولین لایه یا دو و فرض کنیم که تمام شده است اما درمان ممکن است کمک به نشانی لایه های عمیق تر.”

در حالی که عملکرد بالا و افسردگی ممکن است شما را ویران و نا امید کننده می تواند خراب شدن کیفیت زندگی خود را تعدیل شور و شوق خود را برای کار و همچنین تاثیر مدرسه و خانواده و حتی فعالیت های اجتماعی. وجود دارد برخی از نشانه هایی که ممکن است ما به دنبال به شناسایی افسردگی در ما هم که عملکرد بالا با عمل و طبیعت:

 • مردم با عملکرد بالا و افسردگی و به طور مداوم تنظیم اهداف بالاتر خود را بدون قدردانی از دستاوردهای خود را. آن را دشوار است برای آنها را به قبول تعارف چرا که آنها احساس آنها می تواند بهتر از آنچه که هستند.
 • بالا عملکرد افراد مبتلا به افسردگی هستند معمولا کم انرژی فیزیکی اما کافی انرژی روانی است که سازنده مشغول به کار است.
 • آن را دشوار است برای آنها را به انکار کار به خصوص هنگامی که داده شده توسط مردم در موضع قدرت. آنها همچنین به طور معمول دیده می شود به عنوان یک نوع شخصیت (معتاد رقابتی خود-انتقادی).
 • آنها از ترس تعهد و احساس گناه.
 • افسردگی و اضطراب ممکن است همزیستی در فرد است.
 • تحریک پذیری است که کمتر شناخته شده نشانه ای از افسردگی و افراد دیده می شود ممکن است نمایش این احساسات بر عزیزان بدون هیچ دلیل روشنی. احساس گناه مردد است.
 • روابط ممکن است تخلیه فردی که با احساس اجبار به حفظ کمک و یا غنی سازی رابطه حتی در موارد زمانی که مورد نیاز نمی باشد.
 • افراد با عملکرد بالا و افسردگی و یا خواب بیش از حد یا بیش از حد کم است.
 • آنها می توانند سطح خود را از افسردگی با مهارت.
 • کاهش تعاملات اجتماعی و جلسات خارج کار تنظیمات. آنها ممکن است ترجیح می دهند در انزوا و اغلب ممکن است در ترجمه به فاصله در روابط با همسالان و قوم و خویش.
 • شرکت اتفاق می افتد و شرایط پزشکی مانند دیابت و یا سرطان, علت استرس و فشار است که می تواند به افسردگی منجر شود که همچنین باعث کاهش ایمنی خود را افزایش آسیب پذیری خود را برای به دست آوردن سایر بیماری ها یا مشکلات سلامتی.
 • سابقه خانوادگی مهم نشانگر برای ابتلا به افسردگی است. افراد با سابقه خانوادگی افسردگی هستند در معرض خطر بالاتر.
 • الکل یا وابستگی به مواد مخدر و اختلالات خوردن و یا نامزدی در بیش از حد بازی های ویدئویی بازی ممکن است دیده شود و این ممکن است باعث تشدید علائم افسردگی و اضطراب و مشکلات خواب.
 • مرفه و تحصیل کرده مردم هستند و جای تعجب بیشتر احتمال دارد که عملکرد بالا و افسردگی. این یک پارادوکس بالا عملکرد افسردگی است که اغلب تحت تاثیر افرادی که تحصیل کرده هستند و مشاغل مهم.

لطفا به یاد داشته باشید که کسی که ممکن است با شناسایی یک یا دو تا از بالا علائم و نشانه ها ممکن است عملکرد بالا افسردگی است. این مهم است که توجه داشته باشید این زمینه خوشه و طول مدت علائم خود را.

با این وجود داشتن شناسایی افسردگی باید آن را نمی توان نادیده گرفت و یا به تاخیر افتاد.

تا آنجا که خود مراقبت می رود Hyderabadwalla نشان می دهد که آنها باید این را در زمان نیاز آنها آن است که آیا تماشای تلویزیون و یا خواندن. استراحت و ورزش و مواد غذایی مغذی مهم است. درمان باید در بالای لیست خود را از مراقبت از خود است.

از این بهتر, صفحه اصلی


همچنین بخوانید: برخورد با افسردگی ؟ این 6 وب سایت به شما اجازه اتصال بحث کمک کنید!


مهتا صرفا نیاز به خواب کافی پیدا کردن راه هایی برای دوباره پر کردن انرژی خود را بر روی ذهن و بدن, خلاق, رسانه ها و channelising انرژی خود را به چیزی که دوست دارم به جای کار می کنند. او همچنین درباره اهمیت خانواده, زمان و با راحت دنیوی جنبه های زندگی است.

قبل از مداخله (و درمان) کمک می کند تا برای مدیریت علائم و اجازه می دهد تا فرد برای بازگشت به عملکرد سالم. آن را نیز کاهش می دهد شانس خود را از عود. متخصصان سلامت روانی مانند روانپزشکان و روانشناسان بالینی و روان (و یا گاهی مشاوران) مجهز به درک و مدیریت افسردگی است. معمولا یک درمان ترکیبی دارو و درمان با این نسخهها کار بهترین برای درمان افسردگی است.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

از این بهتر, صفحه اصلی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru