Abigail Ratchford را دوست دارد به طرفداران خود را در پشت صحنه از glitz و زرق و برق بودن و این زمان او به 9 میلیون Instagram followers نگاه کردن به درون در او 2020 روز ولنتاین عکس, که در آن او به طور کامل برهنه.

27-سال-مدل های قدیمی به اشتراک گذاشته شده کلیپ های ویدئویی بر روی او Instagram داستان با هر یک بیشتر اغوا کننده تر از گذشته است.

در دو فیلم اول او در مورد ارسال مجموعه ای از شلیک از جمله نورد قرمز پس زمینه کاغذ و littering آن با سست گلبرگ گل سرخ.

در سومین کلیپ ابیگیل گذاشته در یاقوت-رنگ گلبرگ در حالی که او شیرین بیان قفل چتری از اطراف او را در فر. یک سبک کشیده در پایان می رسد از مو برای رفع آنها را به صورت عکس. ابیگیل برگزار شد از تلفن خود را دور از صورت خود را در تلاش برای گرفتن به عنوان بسیاری از ساقه به عنوان او احتمالا می تواند. این فیلم به ضرب گلوله کشته شد از کمر به بالا و او به نظر می رسد به طور کامل بی انتها به دقت تعیین موقعیت یک دست بر سینه.

او فر زبان او بر لب های او و winked seductively در دوربین. او تیره ابرو شد و قوسی به کمال و پلک او بودند داستد با شامپاین روشن و خاموش شدن. او عینک یک mocha-رنگی رنگ ها در چاق و چله او پوت.

“ملکه منحنی” بهترین ذخیره برای آخرین بار به عنوان چهارمین و آخرین فیلم از سری ویژه کل بدن برهنه با گلبرگ رز حفاظت از تنها مهم ترین بخش است. او puckered او شمرد اخم کردن و ثبت کردن در دوربین. در این کلیپ طرفداران کردم بهتر است نگاهی به چهره او که نیز افتخار لوکس مژه ها در پلک سنگین-دست خط چشم و یک ضربه تند وشدید زدن از سوسو زننده برجستهنگار همراه او cheekbone.

به عنوان Inquisitr است که قبلا گزارش شده ابیگیل غالبا به طرفداران یک نگاه اجمالی به جهان او را با مستندسازی کل عکس روند.

در یک مثال به او نشان داد او پیروان دقیقا آنچه در آن طول می کشد برای ایجاد یک “تشنگی دام” های 13 فیلم از لباس زیر زنانه, آرایش و کل نگاه کنید.

زمان های مختلف ابیگیل عینک سه قطعه مختلف از لباس زیر زنانه به صورت یک ساقه نشان دادن هر یک از آنها در پشت صحنه زیرچشمی نگاه کردن در او Instagram داستان. در علاوه بر این به او selfies, برخی از فیلم های گرفته شده از طرف طوری که بیننده می تواند دیدن این مدل نما برای دوربین است.

در ابتدا او sported یک قطعه ترکی است که تحت پوشش توری و برجسته زیادی cutouts. او بعد از لباس پوشیدن و در یک سینه بند قرمز-و مجموعه قبل از اینکه در نهایت نما در teal لباس زیر زنانه برای دوربین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de