ABC اخبار خبرنگار ساشا Pezenik زیر آتش پس از ارسال افشا و خنثی جو بایدن داستان

ABC اخبار خبرنگار ساشا Pezenik است رسم انتقادات در رسانه های اجتماعی برای یک صدای جیر جیر در مورد جو بایدن او ارسال در شنبه شب. هشتگ #FireSashaPezenik شروع روند صبح روز یکشنبه و پس از اخبار داستان به Pezenik را صدای جیر جیر افشا و خنثی شد. حتی در حالی که گزارش ارسال شده عذرخواهی در توییتر برای دامن زدن به شایعات برخی از منتقدان گفتند بهانه ای کافی نبود و خبرنگار باید از دست دادن شغل خود.

“تاریخ و زمان آخرین شب من ارسال یک صدای جیر جیر در مورد معاون رئیس جمهور بایدن. این اتهامات در توییت شده بود بررسی قرار داده و یا از طریق ABC News استانداردهای روند. من پس از حذف توییت و من عذر خواهی برای ارسال آن.”

صدای جیر جیر در سوال در رابطه با یک رویداد بایدن گفت: برای حضور در در سال 2008. اوا موری خواهرزاده از زمانی جمهوریخواه سنا امیدوار کریستین اودانل گفت: بایدن ساخته شده نظرات نامناسب نسبت به او. به مسائل بدتر موری می گوید: او فقط 14 در زمان حادثه.

هنگامی که این گزارش متهم بایدن از آزار و اذیت جنسی یک نوجوان شروع به گردش آن به سرعت افشا و خنثی. به عنوان Inquisitr گزارش روز شنبه. سازمان از این رویداد بود که رئیس در میان کسانی که کار می کرد برای اثبات این ادعا نادرست ارائه شواهد بایدن نبود در حضور.

در میان کسانی که خواستار Pezenik شلیک شد مفسر سیاسی مالکوم Nance. او در توئیتر خود نوشت به اعتقاد او Pezenik نیست صرفا پست نادرست داستان در مورد بایدن. او فکر گزارشگر مشغول بود در “آمار کار” در برابر ریاست جمهوری امیدوار.

“ختم نه عذرخواهی. آن را عمدی ضربه کار که در آن او تا به حال حقایق در دست نیست اما تصمیم به چاپ آشکارا نادرست داستان به هر حال. آن را نه روزنامه نگاری است.”

دیگر کاربران توییتر فرض نظریه که Pezenik است یا ساده لوح و یا به طور فعال برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی خود کرد. هنوز هم دیگران معتقدند او یک سناتور حامی است که در تلاش برای گرفتن انتقام او در بایدن برای برنده شدن حزب دموکرات نامزدی را مبارزه با.

این آشکار اتهام دروغین کمک Pezenik فقط آخرین ادعای آزار و اذیت جنسی و یا سوء استفاده در برابر بایدن. مانند موری داستان رسيدگي به اتهامات از تارا Reade از زمانی که بایدن در سنا تبدیل شده است تا تناقضات آشکار در داستان است. Reade شد بنا به گزارش مجموعه به آدرس برخی از این تناقضات در فاکس نیوز در صبح روز یکشنبه اما لغو ظاهر او با استناد به تهدید به مرگ به عنوان دلیل.

برخی از دموکرات ها و بایدن حامیان ادعا کرده اند بی اساس گزارش های رسانه ها در مورد بایدن مانند آنهایی که Pezenik ترویج به معنای تضعیف معاون رئیس جمهور سابق به عنوان او همچنان به headways در پای صندوقهای رای است. که شامل یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که او با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ایالت تگزاس است که به طور معمول یک جمهوری خواه دژ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>