ابی رائو نشان می دهد پرت Derriere در شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه برای تعطیلات بسیار گرم ضربه محکم و ناگهانی

اینترنت احساس ابی رائو فرستاده طرفداران به دیوانگی در سراسر جهان پس از او نوشته شده برخی از زرق و برق دار جدید مطالب شامل خودش را در رسانه های اجتماعی شب جمعه. او مشترک جدید عکس های فوری با 2.1 million followers on Instagram حساب و آن را به سرعت جلب توجه زیادی می باشد.

22-ساله — است که معروف ترین و شناخته شده برای شرکت ایجاد محل باشگاه وانجمن های Infinite جمعی — عکس شد برای سه عکس نمایش به صورت اسلاید در خارج از منزل در طبیعت در حالی که در تعطیلات در مکزیک است. ابی در مرکز صحنه در تصویر اول به عنوان او ایستاده بود به طور مستقیم در مقابل دوربین, نما از پشت او. او ساطع بیشتر جاذبه جنسی او به عنوان pouted و کارگردانی او زل زل نگاه کردن مستقیم به لنز دوربین را.

او بلند مو بور مو که, برجسته, برجسته بود جدا به حق و ظاهر نمی شود مدل دهید آن را به عنوان آبشاری پایین خود را به عقب به زحمت در امواج اندکی.

Abby همچنین به نظر می رسد به پوشیدن کامل آرایش صورت در تصویر بالا بردن نگاه خود را به زرق و برق تر از سطح. این نرم افزار به ظاهر شامل بنیاد سرخ برجستهنگار bronzer, سایه چشم خط چشم ریمل مژه و ابرو و رژلب رژلب.

چه به سرقت برده نشان می دهد, اما او شکل دلخواهی به عنوان او flaunted آن را در یک نحیف دو قطعه لباس شنای زنانه دوتکه.

او قهوه ای بالا لباس شنای زنانه دوتکه, ویژه, دو تسمه نازک که گره خورده در اطراف گردن و پشت. هر چند ابی نبود رو به دوربین از جلو, کاربران هنوز هم می تواند تشخیص دهد که بالا محکم در آغوش گرفت و او را دارایی. لباس شنا پستان بند نیز نمایش داده می شود کمی از sideboob.

او تیمی بالا با یک جفت تطبیق از پایین بیکینی, که همچنین ترک نیست خیلی به تخیل آنها طراحی شده بودند در برزیل به سبک کات. کف به خصوص برجسته او بین لگن و پرت derriere, در ضمن خود را بالا waisted سمت تسمه جلب چشمها به سمت خود هسته است.

ابی به پایان رسید نگاه کردن با یک جفت سفید ورزشی مربیان.

او مشخص شده در برچسب جغرافیایی که او در Tulum.

در ضمن در پست را به عنوان او یک دختر زیبا با احساسات طرفداران گفتن آنها را به “دنبال” او.

تصاویر به صورت خودکار مواجه شد با یک معامله بزرگ از شور و شوق و تایید از تحسین او گردآوری بیش از 257,000 دوست دارد پس از رفتن زندگی می کنند. برخی از 1 ، 000 کاربران نیز به سرعت در زمان به بخش نظرات به ستایش ابی در مورد او به نظر می رسد شکل و لباس شنا.

“خیره کننده من شما را دوست دارم” یکی Instagram کاربر اظهار نظر.

“ملکه” دوم فن اضافه شده است.

“بسیار زیبا” یک سوم شخص chimed در.

“خیلی قشنگ” یک چهارم فردی تأکید کرد.

ابی هیچ غریبه ای به ارسال سوزان تصاویر خود در رسانه های اجتماعی به خصوص از اواخر سال. فقط در ژوئن 17, او حیرت زده طرفداران او و پس از او لرزاند کوچک هلو است که هم پنهان نیست خیلی از شکل او در هر Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>