ابی رائو نشان می دهد Bodacious Derriere در نحیف سفید لباس شنای زنانه دوتکه

اینترنت احساس ابی رائو فرستاده افزایش درجه حرارت در رسانه های اجتماعی تغذیه در سراسر جهان پس از او نوشته شده آشکار برخی از محتوای خودش در جمعه, ژوئن 29. او به اشتراک گذاشته شده در این پست جدید با 2.1 million followers on Instagram حساب و به سرعت از آن گرفتار مقدار زیادی از توجه.

22-کسی است که معروف ترین و شناخته شده برای شرکت ایجاد محل باشگاه وانجمن Infinite جمعی نگاه کرد و آرام در حالی که او عکس در ساحل به صورت سه عکس نمایش به صورت اسلاید. ابی در مرکز صحنه در تصاویر او به عنوان مطرح شده به طور مستقیم در مقابل دوربین نشسته روی یک نیمکت چوبی ورود از پشت او. او تراوش هر دو ویدئو و unbothered vibes او به عنوان روشن بین یک اخم و لبخند در این مجموعه است.

او بلند مو بور مو ظاهر نمی شود مدل دهید آن را به عنوان آبشاری کردن پشت او در طبیعی به دنبال امواج. در یکی از تصاویر او دیده می شود می تواند دست زدن به موهای خود را با دست چپ.

هر چند او به طور مستقیم خیره به دوربین ابی نیز به نظر می رسد ورزشی کامل آرایش صورت در تصاویر به صورت خودکار — یک حرکت است که برجسته او ویژگی های طبیعی و افزود: برخی از زرق و برق به او beachside نگاه کنید. برنامه نگاه شامل بنیاد سرخ برجستهنگار, سایه چشم خط چشم مژه پسوند و رژ لب برهنه.

این قاتل او را که به سرقت برده نشان می دهد در این مجموعه او به عنوان آنها نمایش داده می شود با آشکار شنا.

او تصمیم گرفتند برای بیکینی سفید بالا که گره خورده در اطراف گردن و پشت. پوشاک به نظر نمی رسد به ترک بیش از حد به تخیل به عنوان آن را محکم در آغوش گرفت و او را دارایی و در معرض مقدار زیادی از sideboob. هر چند ما نمی تواند دیدن این مدل از بالا به احتمال زیاد نشان داد مقدار کافی از رخ و همچنین.

او تیمی بالا با یک جفت تطبیق از پایین بیکینی. این گزارش همچنین نمی پنهان بسیاری از شکل خود را به عنوان آنها برجسته نحیف برش که نشان داد او bodacious derriere. همچنین بر روی صفحه نمایش خود انحنا, باسن و باریک هسته.

او نشان داد در geotag که او عکس در ساحل لس آنجلس ،

در این پست را به عنوان او را آشفته شود.

تصاویر به صورت خودکار مواجه شد با شور و شوق و حمایت از بسیاری از طرفداران garnering بیش از 160000 دوست دارد پس از رفتن زندگی می کنند فقط سه ساعت پیش. بیش از 955 کاربران را هم به بخش نظرات به تعریف مدل در زیبایی بدن و لباس شنای زنانه دوتکه.

“زرق و برق دار” یکی Instagram کاربر اظهار نظر.

“کامل” دوم فن اضافه شده است.

ابی نوشته شده است بسیاری از سوزان عکس از خودش را به رسانه های اجتماعی به تازگی. در ژوئن 27, او چپ طرفداران او را حیرت زده کرد و پس از او را لرزاند و در عین حال یکی دیگر از کوچک دست کت و شلوار حمام در حالی که در داخل یک غار در هر Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>