ابی رائو با یک اسکیت بورد در حالی که با پوشیدن یک لباس شنای زنانه دوتکه رشته

ابی رائو آپلود چهار عکس از خودش با پوشیدن لباس شنای زنانه دوتکه و برگزاری یک اسکیت بورد به او Instagram صفحه بعد از ظهر روز شنبه. او عینک لباس شنای زنانه دوتکه رشته و یک برش خورده سفید بالای مخزن برای عکاسی tagging فیلمساز و عکاس PIERSONX در پست خود.

در اولین ضربه محکم و ناگهانی ابی ایستاده بود و peered در این دوربین از بالای او چشم گربه عینک آفتابی. او برگزار شد یک مرغابی جره اسکیت در پشت شانه های او. ابی کوچک قهوه ای راه راه لباس شنای زنانه دوتکه, سینه بند, peeked از زیر او بالای مخزن.

لباس شنا خود را به سختی موجود کافی مجسمه نیم تنه در نتیجه در این مدل طرفداران گرفتن یک نگاه اجمالی از او underboob و یکی از خالکوبی. او باب روز حلقه به طور کامل بر روی صفحه نمایش که منجر به او به همان اندازه آشکار پایین لباس شنای زنانه دوتکه, که به نمایش متورم شدن از لگن و ران باب روز.

گذشته از عینک آفتابی ابی accessorized با ساده آویز گردنبند و چند حلقه. او ناخن ظاهر می شود ورزشی تازه مانیکور فرانسوی با بیضی شکل راهنمایی.

برای نرم افزار آرایش او به نظر می رسید به انتخاب کردن برای یک چهره پر از گلم انتخاب مات سایه ای از رژ لب را به لب های او نگاه فوق العاده کامل است.

همچنین به نظر می رسد که گیج کننده استفاده کرده سفید سایه چشم خط چشم و ریمل مژه و ابرو در او بادام به شکل چشم. او راست مو بور سست و اجازه آن را سقوط آزادانه پایین هر دو طرف از مرکز بخش.

در عکس دوم او کاهش یافته است به پرتاب موقعیت. او شمردن مو بور tendril در حالی که ساخت یک شرجی صورت بیان سمت دوربین. با اسکیت لبه پنجره رساند تا در کنار او ابی زحمت نگاه سرد.

این دوربین همچنین به نظر می رسید به تمرکز بر روی او بکر کفش کتانی سفید و مطابق با جوراب. سومین تصویر بسیار شبیه به دوم به جز او کشیده و او عینک آفتابی را به موقعیت مناسب و تغییر چهره او به چیزی شدید تر.

ابی حفظ همین موقعیت را برای نهایی قاب. او عینک آفتابی بودند در بالای سر او بیان شد کنجکاو به او نگاه کردند در چیزی خارج از قاب.

در عنوان, ابی شوخی که طرفداران او را زیر سؤال می شود که آیا یا نه او در واقع می داند که چگونه به اسکیت بازی کردن.

این پست ثابت می شود بسیار محبوب با تحسین او. آن متصلب بود تا بیش از 25,000 دوست دارد و نزدیک به 400 نظر در عرض 30 دقیقه از رفتن زندگی می کنند.

“به معنای واقعی کلمه به من فکر می کند او حتی اسکیت” شوخی یک فرد است.

“مردم می پوشند اردن و نمی بسکتبال بازی بنابراین شما gooooood lol” گفت: یکی دیگر از.

“آیا شما واقعا اسکیت ؟ من شوخی با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای تمام تصاویر” یک سوم Instagrammer نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>