محبوب Instagram تاثیر گذار ابی میل زدن طعنه طرفداران با شرجی بیکینی, شات به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی در صبح روز پنج شنبه. در فریبنده ضربه محکم و ناگهانی, زرق و برق دار ورزش ها دیده می شود می تواند هدف قرار دادن استخر در یک غیرممکن کوچک, لباس شنا و نشان او پر شور بدن را به عنوان او رفت و برای یک شیب در آب است. دلار استرالیا گیج عینک سمت کراوات لباس شنای زنانه دوتکه رشته در افسانه فلزی نقره ای رنگ که به سختی موجود در لاتین. بسیار گرم مدل قرار داده و در یک وسوسه انگیزی نمایش coquettishly کشیدن تسمه از کف به عنوان اگر آنها را باز گرداند و فرستاده افزایش درجه حرارت بیش از همه او را تغذیه با مخ زن عکس.

ابی با افتخار به نمایش بی عیب و نقص او رقم در نحیف دو قطعه که شامل یک ریزه halterneck بالا و آنچه در ظاهر به یک کوچک ruched شلاق زدن. 31-ساله-hottie به خصوص آنه او کافی قفسه سینه, black pussy برش عمیق در اندک بالا. آیتم های ویژه و معمولی مثلث فنجان که به نظر می رسید به یک ذره بیش از حد کوچک برای او پر گوشت منحنی. استرالیا, بمب, است که شناخته شده برای تحریک آمیز لباس شنای زنانه دوتکه, پست دیدم یک مقدار فراوان از sideboob در نشاط پوشاک و کمی از underboob به عنوان به خوبی.

او پایین لباس شنای زنانه دوتکه شد فقط به عنوان آشکار و sported به سختی وجود دارد مثلث جلو و نازک جانبی-تسمه که نشسته بالا در لگن و استخوان افشای مجسمه لگن و خطوط قهوهای مایل به زرد. قطعه ای بسیار کم قطع و تا به حال یک مدال دیگر کمر که bared مدل مخروط شکم برجسته او باریک دور کمر به دور. ابی بود زانو در استخر در زمان عکس گرفته شده بود. این کودک به نمایش گذاشت او باب روز ران او به عنوان قرار دادن یک پا به جلو نشان کردن باور نکردنی هلندی.

Titillating شد عکس تبلیغاتی شات برای مد نوا که ابی مطمئن ساخته شده به تگ عنوان. این Instagram مدل دارای یک همکاری بلند مدت با مد محبوب خرده فروش و اغلب نمایش با نام تجاری در طرح های اغوا کننده در رسانه های اجتماعی پست. طرفداران ابی دیده می شود مدل سازی مقدار زیادی از مد نوا حالا در گذشته; با این حال سیگار کشیدن ورزش ها داغ به نظر می رسد به یک مورد علاقه در میان برچسب های شیک لباس شنا, اعلام اولویت خود را برای گونه های برامده نقره بیکینی در عنوان ، او حتی اضافه شدن یک سیاه-قلب emoji با پر رو دست کت و شلوار حمام.

ابی لوازم این چشم ظاهر دو قطعه با صورتی مانیکور است که تکمیل رنگ استخر لباس. او افزود: برخی از کلمه پینکی با یک مجموعه کامل از جواهر و نقره ای که شامل یک لایه گردنبند و یک جفت دستبند و چند حلقه. او در صدر نگاه با عینک آفتابی تیره که به او اجازه اسلاید کردن از پل بینی خود را به عنوان او پایین نگاه کرد ،

عکس بود جامعی در خارج از منزل اما کمی نشان داد در راه دکور اجازه می دهد ابی این ساعت شنی با قاب به مرکز صحنه. یک حصار چوبی کشیده در سراسر پس زمینه, ضربه, قاب توسط پوشش گیاهی سرسبز. حصار نقاشی شده در نور خاکستری رنگ بود که یک بازی کامل است که از ابی و در لباس شنای زنانه دوتکه. مدل مو نگاه tousled و بر باد رفته و کشیده شد در کثیف کردن-را که در سمت چپ چندین شورشی پیچک گسترده در سراسر چهره او. طرفداران همچنین می تواند متوجه زمرد کبود سایه ای از آب که flattered او سوسو زننده تر صدای زیر دست کت و شلوار حمام و زیبایی هماهنگ با رنگ خاکستری و سبز دکور.

ابی پیروان به نظر می رسد می شود بسیار تحت تاثیر قرار با آوردن ضربه و پاداش پست با صعودی از 16,500 دوست دارد و 450-به همراه نظرات. در میان افرادی که ضربه دکمه مانند بر روی عکس او بود همکار استرالیا, مدل, لورا, امی, که همچنین ترک یک نظر در صحرای سوزان ضربه محکم و ناگهانی.

“باشه مرسی” را نوشت و تناسب اندام, مدل, ترک یک جفت از آتش emoji در پایان پیام خود را.

استرالیا, زیر پوش زنانه مدل نیکول ترون نیز chimed در. سبزه, بمب, اظهار نظر “Yasss” به دنبال بالا بردن دست emoji که ابی و پاسخ با سه نفر از همان emoji.

سابق Geordie Shore, ستاره Chrysten Zenoni نیز تا به حال چیزی برای گفتن در مورد ابی و در لباس شنای زنانه دوتکه.

“Okkkkk من عاشق این یکی” گذراند استرالیا زیبایی.

بقای اصلح آلوم گرجستان کول نیز در زمان اطلاع از ابی این پست و در میان Instagrammers که رسیده در بخش نظرات.

“در اینجا او است” نوشت: انگلیسی, واقعیت تلویزیون ستاره اضافه کردن یک آتش emoji و قلب و چشم از emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de