ابی میل زدن نشان می دهد کوچک کمر و قاتل منحنی در یک نحیف Neon-Green Bikini

استرالیا بمب ابی میل زدن نمی تواند کمک کند اما ارسال پالس مسابقه در میان طرفداران او و پیروان این روز زمانی که او در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک زرق و برق دار خورشید را بوسید عکس از خودش در یک نحیف لباس شنای زنانه دوتکه. خیره کننده مدل نشان داد او را به شکل باور نکردنی به عنوان او نشسته بر روی لبه از استخر حیاط خلوت قرار دادن او دور کمر کوچک و قاتل منحنی بر روی صفحه نمایش در یک ریزه مثلث رشته دو قطعه. این دومین بار است که ابی را مطرح کرد, استخر, به عنوان بسیاری از روز و طرفداران کاملا مسحور با وسوسه انگیزی لباس شنا, به نظر می رسد.

جدید ها دیدم ابی مدل سازی یک دارای گونه های برامده نئون سبز, بیکینی, از, شنا, مجموعه ای از استرالیا با نام تجاری, سیاه فرو برد. 31-در سال ççê ی نگاه هر اینچ آژیر به عنوان او به نمایش آشکار او دست کت و شلوار حمام black pussy بدنسازی-honed هیکل از اواسط مشخصات. این وضعیت به خصوص برجسته او خوش بر و رو قفسه سینه و دور پشت با تاکید بر ورزش و ساعت شنی منحنی. او چشمگیری باب روز midriff نیز عمیقا به نمایش گذاشت به عنوان او بودند مجسمه ران.

نازل لباس شنا, به نظر می رسد به یک halterneck طراحی شد و بسیار کم-برش عریان یک مقدار قابل توجهی از رخ و sideboob. ابی طعنه طرفداران خود را با عمل کشیدن در کنار رشته از پایین کشیدن آنها بالاتر در استخوان ران او. ژست خواستار توجه به مخروط شکم و معده تخت برگشتاندن زل زل نگاه کردن به او باور نکردنی تر و تمیز میانی. رنگ پر جنب و جوش از او بیکینی, flattered ابی تیره تر-باب روز برنزه پوست که glistened او به عنوان basked در نور خورشید. Gleaming اشعه ضربه او ران و کافی دکولته بیشتر برجسته او فک منحنی.

ابی به شرجی vibes آرام فراق او pursed لب به او نگاه را در دست خود را در حالی که تنظیم itty-bitty استخر مورد. این کودک sported تازه رو نگاه کنید و به نظر نمی رسد به پوشیدن هر گونه آرایش است. او مو های لذیذ نگاه tousled و جاروب را به سمت سقوط بیش از شانه خود را و باریک بازوی کثیف امواج. کمی ژولیده نگاه تنها به او اضافه شده درخواست تجدید نظر و آن را به نظر می رسد مانند ابی به حال فقط از تخت نورد.

این Instagram احساس یک طنز آمیز سخن گفتن در مورد او صبح عادات در عنوان نشان می دهد که او معمولا بازدید از استخر به عنوان به زودی به عنوان خورشید در آسمان است. این مدل اضافه شده خورشید emoji برای اندازه گیری خوبی و برچسب سیاه و سفید, فرو کردن نام تجاری ارائه طرفداران یک کد تخفیف برای برچسب شنا.

“Nah شما بیرون بروید و خورشید بیرون می آید برای شما” پاسخ داد: یکی از جانبازان ترک یک لبخند خورشید و یک پوزخند emoji.

“من امیدوارم که خورشید می درخشد هر روز!!” quipped دوم فن اضافه کردن یک دیوانه-در صورت شکلک و باد-بوسه emoji.

عکس بلافاصله موجب بهره از پیروان racking تا بیش از 4100 در اولین 26 دقیقه ارسال می شود. در این فضا از یک ساعت پس از انباشته نزدیک به 8,550 دوست دارد, در علاوه بر این به 230-به همراه نظرات.

“لعنت که bikni [sic] مجموعه داغ است” gushed یک فرد با پایان دادن به یک قلب emoji.

“نئون Baddie” جزئیات یکی دیگر از پیام trailed توسط سه آتش emoji.

آخرین به روز رسانی می آید فقط یک روز پس از ابی flaunted او مجنون بدن سکسی پلنگ چاپ لباس شنای زنانه دوتکه از همان برچسب همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>