ابی میل زدن نشان می دهد هلویی نان در شلاق زدن لباس شنا

دختر ابی میل زدن درمان طرفداران به یک نما به روز رسانی در چهارشنبه های یک Instagram selfie که او را دیدم تکان دادن پورنو, شلاق زدن لباس شنا از مد نوا. مدل مطرح شده در بالین صندلی خوراکی عکس در آینه به تصرف کامل از مجسمه شکل است. او نشسته بود با زانو های خود را گسترش کشویی به سمت لبه صندلی خود را برای بهتر قرار داده و او را چابک خلفی نشان می دهد. زاویه کاملا به نمایش گذاشت او ساعت شنی منحنی دادن پیروان مقدار زیادی و تعداد زیادی به بحث در مورد.

این نحیف شنا بود باز پشت سبک که در سمت چپ یک گستره از پوست بر روی صفحه نمایش. این ریزه پایین همه اما کاملا bared او هلویی نان خروج باب روز عقب پایان خوبی در بینایی برای مخاطبان به تحسین. طرف آمد بالا ابی این لگن نقشه کشی توجه به باریک دور کمر و نشان او بلند و لاغر ، باور نکردنی بالا قطع شد و همسان با به سختی وجود دارد بالا بود که واقعا عمیق برش, افشای یک معامله بزرگ از sideboob.

حمام کردن کت و شلوار فلزی نقره ای رنگ که نگاه چاپلوس او را در برابر پوست برجسته او بی عیب و نقص قهوهای مایل به زرد. ابی accessorized با ظریف, دستبند نقره ای, اضافه کردن برخی از اضافی bling با تطبیق حلقه در انگشت او. او تضعیف در یک جفت کفش برای راحتی که اتفاقا همسان او امضا, سفید, مانیکور. او بلند, پلاتین-بور یال بود coiffed در فردار امواج که قاب چهره او مسواک زدن بیش از شانه خود را به عنوان آنها سقوط کردن پشت او.

عکس به طرفداران یک زیرچشمی نگاه کردن به ابی اتاق خواب — یک نگاه آشنا برای هر کسی که به طور منظم به شرح زیر است مدل استرالیایی در Instagram. طبق معمول همه دکور سفید نگه داشته و تمرکز بر قاتل او بدن او را ساز و برگ و پوست bronzed ظهور به عنوان تنها چلپ چلوپ از رنگ در شات. شیک داخلی متشکل از یک تخت بزرگ یک تحت پوشش در بافت ورق و فراوانی از پرتاب بالش گرد آباژور در nightstand و ارکیده سفید استراحت در دور میز شیشه ای با صندلی.

جای تعجب نیست این ها کاملا این تصور را در طرفداران او که با کلیک بر روی دکمه مانند بیش از 17,900 دوست دارد و در سمت چپ 360-به همراه پیام های تحت عکاسی از خود, همه در دو ساعت اول پس از رفتن زندگی می کنند بر روی پلت فرم.

همکار مدل flocked به بخش نظرات complimenting ابی برای وب نگاه کنید. استرالیا بمب لورا امی چپ یک هلو و آتش emoji برای لاغرها ظاهرا اشاره او پرت derrière. روسی داشا مارت chimed در با قلب-چشم emoji پس از سه قلب دارد.

ابی کمتر معروف پیروان نیز تا به حال مقدار زیادی برای گفتن در مورد آشکار, شنا,, گفتن, مدل او “فوق العاده” “جالب” و “زرق و برق دار.”

“بدن و مو به دنبال شگفت انگیز و یک گیاه رخنه در وجود دیگری کامل ابی pic” نوشت: یک فرد است.

“بدن عالی” توافق دوم Instagrammer اضافه کردن یک رشته از چاپلوس emoji.

“چنین هاردکور, نمایش,” کنایه آمیز یک سوم فن.

“رو به یکی از داغترین عکس ها در اینجا” بخوانید یک چهارم دهید.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده Abby نشان داد مقابل نگاه او دارای گونه های برامده, شنا, در یک عکس به اشتراک گذاشته شده در اوایل این صبح است. این ها به دنبال یک زیبا, دهنی, منحنی, آشکار رسوا قطع جریان در سراسر midriff.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>