ابی میل زدن برگ های کمی به تخیل در رسوا فلزی نقره ای, لباس شنا

ابی میل زدن tantalized او 2.3 میلیون Instagram followers با زرق و برق دار از ساحل بدن این صبح های خورشید را بوسید عکس از خودش در رسوا فلزی نقره ای, لباس شنا. بمب چپ به سختی هر چیزی به تخیل در فوق آشکار یک قطعه که افتخار عظیم برش در جلو است که به طور کامل او را در معرض مخروط midriff. جزئیات تقریبا ساخته شده به دست کت و شلوار حمام تابع مانند دو قطعه به عنوان بالا و پایین تنها از طریق یک جفت از سمت تسمه. آیتم فوق العاده عمیق برش در سمت عریان یک معامله خوب از آغوش او بود و مجنون برش بالا که نشان داد کردن باسن و ران.

مدل جامعی در چه شبیه باغ مجتمع آپارتمانی او با آفتابی دیوار سفید احاطه شده توسط پوشش گیاهی سرسبز ساختن زمینه مناسب برای زیبایی او. ابی و تبدیل او به سمت دوربین, نما از اواسط پروفایل را به تصرف همه از او انگیز دارایی در قاب. او برگزار شد و پاهای او را نزدیک به هم و قوسی پشت او به دنبال نزولی در لنز با سوختن زل زل نگاه کردن و متحیرکننده لب جدا. شات نزدیک شد نابود و لگدمال به ساعت شنی منحنی spotlighting او لاغر اندام دور کمر و رابطه جنسی خلفی. کم زاویه قرار دادن یک مقدار سخاوتمندانه از underboob بر روی صفحه نمایش بسیار لذت از ابی طرفداران. نور خورشید روشن او شکل مناسب و زیبا ویژگی های برجسته او درخشان قهوهای مایل به زرد.

به طور معمول, دلار استرالیا, زیبایی بود همه glammed up برای ضربه تاب یک آرایش شیک که به نظر می رسید که شامل سوسو زننده پوست-باب روز سایه چشم و براق رنگ طبیعی روی لب ها کامل. او عینک مو یک ظاهر طراحی شده خود را بلند و گیسوان طلایی در فردار امواج است که سقوط کردن پشت او و بیش از شانه اش.

جای تعجب نیست که تحریک ها نمی کشد طولانی برای بدام انداختن طرفداران توجه وضعیتی وخیم در بیش از 12000 دوست دارد و 313 نظرات در دو ساعت اول ارسال.

ابی گذراند لاسی عنوان برای عکس خود را و اشاره کرد که با نگاه به برخی از جدی پاملا اندرسون vibes. سخن گفتن بلافاصله طرفداران صحبت کردن به او را تحسین نوبت در زمان اطمینان بخش در این مدل است که او می تواند فکر را Baywatch بازیگر در هر زمان.

“پم در نخست او هیچ چیز بر شما” اظهار نظر یک فرد با اضافه کردن یک آتش emoji. “بی واچ راه اندازی مجدد نیاز ابی و بازیگران در آن” در ادامه این پیام با پایان دادن به یک star-struck از emoji.

“به دنبال بهتر از pammie,” اعلام کرد: یک دوم Instagrammer ترک قلب و starry-eyed از emoji.

دیگران بودند محتوا به سادگی با ترک احساساتی پیام جایی که آنها باران ارگاسم ستایش است.

“این است که راست بالا فک انداختن [جیغ چهره emoji] شما به سادگی بهترین در جهان” خواندن یک نظر ازمایش کرده و توسط یک رشته از چاپلوس emoji.

یکی پیرو ساخته شده است به خصوص استفاده سخاوتمندانه از emoji هنگامی که توصیف داغ نگاه کنید.

“آه من کلمه [سه آتش emoji] شما فقط بسیار زیبا [سه قلب-چشم] به دنبال شگفت انگیز مثل همیشه [سه قلب]” آنها نوشت.

ظالمانه لباس شنا بود از نام تجاری مد نوا که ابی مطمئن ساخته شده به برچسب در عنوان و عکس همراه با برچسب خط برای مردان است. هفته گذشته 30 ساله خیره شدن مخاطبان خود را با یکی دیگر از تند نگاه از همان نام تجاری درخشان او قاتل منحنی در یک نحیف نئون لباس شنای زنانه دوتکه. که عکس شده است دوست داشت بیش از 35 ، 000 بار پس از آن به اشتراک گذاشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>