ابی میل زدن Flaunts Sideboob در پذیری بالا در Instagram

ابی میل زدن شده است درمان او را Instagram طرفداران به یک جریان ثابت از risqué جرقه بزند به تازگی و او نگه داشته و همه چیز بسیار گرم با جدیدترین به روز رسانی. بور گیج نشان داد او را به شکل باور نکردنی در صورتی لباس شنای زنانه دوتکه, و او تصمیم گرفتند به رخ کشیدن او sideboob در یک پذیری بالا.

این ççê ی ایستاده بود و با او به عقب زاویه دار نسبت به دوربین و به نظر می رسد در عمق کم استخر. او نگاه بیش از شانه چپ با رنگ و درخششی بی نظیر روی چهره او کشیده و در پایین لباس شنای زنانه دوتکه با هر دو دست.

مدل بالا گره خورده بود به دور گردن او بود اما در غیر این صورت بازگشت در سمت چپ با اضافه string سقوط از شکل. پارچه کاهش یافت و در بالای قفسه سینه او اما تنها تحت پوشش در نیمه بالای منحنی او. به علاوه او مطرح چپ خود را در نشان می دهد.

ابی عینک مو های خود را در فوق العاده بالا و bun بالا و او امن آن را با یک نور صورتی scrunchie. او آرایش چشم نواز نرم افزار گنجانده شده است shimmery سایه چشم و تطبیق بوش در پایین درب ریمل و رژ لب صورتی. او همچنین لوازم با نازک حلقه و گوشواره و یک دستبند و یک انگشتر.

پشت عیار بود درخشان و در طرف دیگر دو صندلی و نرده های چوبی. نیز وجود دارد مقدار زیادی از درختان بلند و سبز بوته زار.

عکس گرفته شده در یک روز آفتابی با آسمان روشن و ابی و در قهوهای مایل به زرد برجسته در برابر او لباس شنا درخشان. موهای خود را به عقب و derrière میدرخشد در نور و پوست او نگاه بی عیب و نقص.

به روز رسانی تعداد زیادی از کشش در حال حاضر حتی اگر آن را تنها زنده به مدت 20 دقیقه. تا کنون شده است که بیش از 5,800 دوست دارد و مدل پیروان را ترک کرده اند صدها نفر از پیام ها در بخش نظرات.

“عشق هنگامی که شما با پوشیدن صورتی @abbydowse,” raved تحسین.

“شما یکی extroadinarily [sic] داغ ، عشق همه چیز در مورد سبک خود را” gushed دوم حامی.

“با تشکر برای vibes مثبت” نوشت: رسانه های اجتماعی کاربر.

“@abbydowse ایمن ماندن بلا و شگفت انگیز آخر هفته” با بیان یک چهارم فن.

علاوه بر این احساس را لرزاند دیگری چشم نواز لباس شنای زنانه دوتکه در فوریه 26, که زمان حالت نشسته بر روی لبه مستطیل شکل ، ابی عینک نئون سبز گروه و کشیده در پایین لباس شنای زنانه دوتکه با دست او را. او انداخت پایین با شرجی پوت بر روی صورت و تن خود را حجیم قفل کردن در اطراف شانه های او. او دباغی پوست میدرخشد در نور و او accessorized با یک مسیحی جذابیت گردنبند و دستبند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>