ابی میل زدن Flaunts قاتل رقم در یک نحیف دست و پنجه نرم بیکینی

ابی میل زدن خیره شدن او Instagram پس از این با یک الاغ لباس شنای زنانه دوتکه, شات خود مجنون شکل در یک نحیف دست و پنجه نرم دو قطعه. این لباس شنا یک مد نوا طراحی — یکی از برترین برندها با جادوگر به استرالیا مدل همکاری و کاملا به نمایش گذاشت او مناسب هیکل flaunting او رخ کمر و باسن.

نگاه شامل یک آشکار بالا لباس شنای زنانه دوتکه, یک, که بسیار عمیق برش در دو طرف علاوه بر آن ياوه یقه. مورد sported, کوچک, سفید, مثلثی, فنجان, است که در تقابل با ضخامت نئون زرد تسمه شانه نه تنها در از لحاظ رنگ بلکه در مقدار پوشش است که آنها ارائه شده است. این قطعه کوچک تلاش برای مهار او نیم تنه عریان عمیق او رخ در تمامیت خود را همراه با مقدار زیادی از به ظاهر overspilling sideboob.

بالا بود و نئون زرد تسمه که آینه تسمه شانه و آن دو برابر شد توسط یک مطابق بند رفتن در اطراف او midriff بیشتر رو به پایین. جزئیات به حال سیاه و سفید دست و پنجه نرم در مقابل آن نیز می تواند دیده شده است پاغœانغœ سمت تسمه از پایین بیکینی. ابی پوشیده بود بالا-برش شلاق زدن سفید که sported همه در اطراف نئون زرد تر و تمیز. مدل نامیده می شود توجه به این دو رنگ در طراحی, عنوان, نخ کشیدن برگهای توتون وامثال با هم برخی از سفید و زرد قلب emoji.

دلار استرالیا بمب قرار داده و قاتل بدن بر روی صفحه نمایش به عنوان او راه می رفت تا پرواز از پله ها. مطرح برجسته او را معوج پین کردن عضلات ران و اذیت کردن یک نگاه اجمالی از او عضلانی گوساله. مدل جامعی از یک زاویه بالا که فراهم شده از یک نمایش بزرگ از کون سینه و شکم صاف. لباس شنا با تاکید بر اصلاح میانی به لطف حرکت شبیه چمچه زنی کمر, که, کاهش یافت و در گذشته دور او حلقه را فشار دهید. طرفداران نمی تواند کمک کند اما متوجه شدید بدنسازی-honed بدن مصرف به بخش نظرات به تعریف ابی در نگاه او.

“بدن به طوری شگفت آور” نوشت: یک فرد با اضافه کردن یک قلب-چشم از emoji.

ابی عکس گرفته شده در خارج از منزل و به نظر می رسد در پشت حیاط خود را ساخت. پس زمینه نشان داد که یک دروازه آهن به ورودی معرفی یک سایه باغ یکی کامل با پوشش گیاهی سرسبز و نرده های چوبی. بزرگ چوب پلت فرم منجر به سیمان پله که ابی بود نوردی.

این زن تا به حال در سفید کفش ورزشی و مسئولیت ورزشی, مدل موهای خود گیسوان طلایی کشیده تا به یک messy, موی دم اسبی بالا. او به دنبال در دوربین بلکه انداخت پایین در پاهای خود را بالا بردن سر خود را به ظاهر با قلم مو پشت یکی از دو شورشی پیچک که قاب چهره او. او sported سفید شیک مانیکور است که همسان ساز و برگ خود را. او accessorized با مقدار سنگین bling پوشیدن بزرگ گوشواره و دستبند و گردنبند است که اغوا زل زل نگاه کردن به او دکولته. نور خورشید آمار بدن او روشن او نیم تنه و ران.

“هیچ چیز بهتر از شما درخشان در آفتاب” اظهار نظر یکی از طرفداران خروج آتش از emoji. “فقط زیبا فراتر از کلمات” در ادامه پیام خود را با پایان دادن به قلب و چشم از emoji.

تصویر سمت چپ یک اثر بزرگ در تحسین او که با کلیک بر روی دکمه مانند بر روی پست بیش از 10,500 بار در زن و شوهر اول از ساعت های. علاوه بر این نزدیک به 250 نظرات انباشته در زیر خورشید را بوسید عکس در همان زمان.

“شما یک رویا” بوده یکی Instagrammer پس از دیدن ضربه محکم و ناگهانی.

“شما بهترین قسمت روز من” اعتراف دیگری دنبال اضافه کردن یک قلب و چشم و قلب از emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>