ابی میل زدن Brandishes باب روز Derriere در لباس یک تکه

رسانه های اجتماعی استار و مدل ابی میل زدن ساخته شده است یک نقطه های تحریک جرقه بزند از او باب روز بدن در اندک سیاه duds از اواخر سال. سیدنی استرالیا متولد تاثیر گذار ادامه داد: این روند در 20 ژوئن با یک Instagram update ثابت کرد که یک تکه لباس شنا می تواند با تکیه تلفظ کردن منحنی های تنگ و به اندازه کافی او را اذیت 2.3 میلیون پیروان در پلت فرم فقط به عنوان به خوبی به عنوان بیکینی و زیر گروه که نشان داده اند تا در خوراک به تازگی.

از جمله یک عنوان است که اشاره او به عقب میل زدن مشترک عقب-مشاهده شات است که در آن او باب روز derriere متعلق به قاب و خطرناک منحنی بودند pleasingly آراسته با یک لباس یک تکه کت و شلوار.

در نما برای شات میل زدن ایستاده با پاهای خود را کمی گسترش و کمر پیچیده فقط به اندازه کافی به او را قادر به نگاه بیش از شانه خود را و به طور مستقیم به چشم دوربین است. او به عنوان او خود را نگه داشته کامل لب جدا فقط به اندازه کافی به فاش کردن لبه های سفید دندان های پشت سر آنها. در ضمن او اجازه پلک او میگردد که منجر به اغوا کننده تقریبا خواب آلود بیان.

در جای دیگر او را بلند و موهای بور سرازیر شد و فر پایین خود را به عقب به طور کامل پوشش او مناسب شانه و بازو در این فرآیند است. همانطور که برای دیگر او بازوی میل زدن اجازه آن را به بقیه به سمت او پرت پایین با انگشتان دست خود را گسترش و نوازشگر او فوقانی ران. در حالی که همه او را به سمت چپ سینه, کمر باریک خوش بر و رو ران و نان ایجاد یک مسیر پیچ در پیچ که کاملا برجسته با کت و شلوار.

آن را کمی به پنهان کردن خود پشت در گونه های برامده نمایش.

به عنوان است که معمولا مورد با ارائه on IG, میل زدن آخرین بروز رسانی عکس تولید قابل ملاحظه پاسخ میان ابی وفادار. چهار ساعت پس از ارسال آن خود ضربه محکم و ناگهانی تعلق به حال نزدیک به 20 ، 000 ، بعلاوه بیش از 500 نظر شدند که بسیاری از آنها تأیید طرفداران تحسین برای میل زدن ،

“پشت جبهه و یا یک وری شما sooooooo زرق و برق دار ابی” اظهار یک فن اضافه کردن یک رشته از emoji برای تاکید.

“من هستم برای کلمات از دست رفته” نوشته یکی دیگر از دیدگاه.

“خداوند خوب شما یک الهه!” گفت یک سوم تحسین.

“من فکر می کنم پشت بهترین است” نظر دیگری.

به عنوان به اشتراک گذاشته شده قبلا توسط Inquisitr, میل زدن یک وسوسه انگیز عکس از خودش در ژوئن 19 که در آن او به نظر می رسد به پوشیدن یک pleather دكلهای مهاری سیاه بالا و شلوار جین آبی با این حال ممکن است که در واقع شده است یکی از همان قطعه های در اینجا. در هر صورت منحنی او بودند به طور مشابه scintillating همراه با پارچه شین در عکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>