ابوت آزمایشگاه رول 5 دقیقه COVID-19 آزمون—اما سرمایه گذاران بیش از حد خوش بینانه است ؟

Abbott Laboratories, سهام شروع به پریدن کرد و روز دوشنبه پس از تایید FDA سریع آن COVID-19 تست سیستم. ایگور Golovniov/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

روز جمعه Abbott Laboratories, دریافت اضطراری استفاده تاییدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای راه اندازی یک, کوچک, قابل حمل COVID-19 کیت تست است که می تواند بازگشت نتایج در بین پنج و 13 دقیقه.

شیکاگو مبتنی بر دستگاه های پزشکی maker برنامه ای برای عرضه 50,000 آزمون در هر روز در سراسر ایالات متحده شروع آوریل 1. “این است که واقعا به ارائه یک فرصت فوق العاده ای برای خط مقدم مراقبان کسانی که نیاز به تشخیص بسیاری از عفونت به فاصله ما با تست” جان Frels رئیس پژوهش و توسعه در ابوت آزمایشگاه تشخیص واحد گفته بلومبرگ. “یک کلینیک قادر خواهد بود به نوبه خود است که در نتیجه به سرعت در اطراف در حالی که بیمار در انتظار است.”

همچنین نگاه کنید به: چرا N95 ماسک صورت بسیار گران و سخت به پیدا کردن ؟ علامت کوبا سرزنش 3M

قابل حمل تست تکنولوژی ساخته شده بود ابوت ID در حال حاضر پلت فرم به طور گسترده ای به تصویب رسید نقطه از مراقبت های سیستم (با وزن تنها هفت پوند) در ایالات متحده آمریکا مورد استفاده برای تشخیص بیماری های تنفسی از جمله آنفلوانزا است.

در پاسخ به خبر, FDA, اخبار ابوت آزمایشگاه سهام شروع به پریدن کرد بیش از 10 درصد صبح روز دوشنبه آن را به داغترین سهام در وال استریت در افتتاحیه این هفته است. اما بازار ناظران هشدار می دهند که میان غم انگیز و بسیار نامشخص بازار آب و هوا در حال حاضر سرمایه گذاران باید جلوگیری از خوش بینی خود را هنگام خرید در بیوتکنولوژی و داروسازی سهام.

“وجود دارد به سادگی بیش از حد خوش بینی در بازار سهام و در بسیاری از موارد سرمایه گذاران در حال خرید بدون انجام پژوهش” Nigam Arora یک سرمایه گذار و بنیانگذار Arora گزارش که منتشر چهار مالی خبرنامه نوشت: در یک ستون برای MarketWatch در روز دوشنبه.

مصرف ابوت آزمایشگاه به عنوان مثال از سرمایه گذاران شتابزده خرید Arora نوشت:”ابوت Labs آمده است تا با کروناویروس آزمون که پنج دقیقه طول می کشد. درآمد حاصل از coronavirus آزمون کوتوله خواهد شد کسانی که ابوت است که به احتمال زیاد به از دست دادن با توجه به مسائل مربوط به کوروناویروس. [بنابراین] سرمایه گذاران در حال اجرا هستند تا سهام.”

ابوت سهام آن دیدم دور اول از تجمع هفته گذشته پس از شرکت غیر قابل حمل از COVID-19 تست سیستم m2000 بیدرنگ برنده تایید FDA برای استفاده در بیمارستان ها و آزمایشگاه. m2000 بیدرنگ طول می کشد بیش از این قابل حمل کیت برای بازگشت به نتایج, اما این سیستم می تواند روند تا یک میلیون آزمون در هفته است. بین دو سیستم ابوت برنامه ای برای اجرای حداقل پنج میلیون آزمون در ماه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>