جولای 10, 2020

ایرانی سارد

آبزرور

Aaron Rodgers صرف زمان با سهام خانواده 1 ماه پس از استیوی عبور

Aaron Rodgers صرف زمان با سهام خانواده این آخر هفته یک ماه پس از گذشت غم انگیز از سه سال Stevie Lynn از یک تومور مغزی.

استیوی از رسانه های اجتماعی محبوب و تاثیر گذار, اشلی, سهام, حال گذشت, on May 27, فقط 10 روز پس از سومین تولد. در روز یکشنبه, Green Bay Packers کارفرمایی پرداخت خانواده مراجعه نما برای تصاویر با استیوی برادران.

اشلی سهام مشترک تصاویر راجرز بازدید Instagram ارسال قلبی گفت: توجه داشته باشید که هکرها کارفرمایی بود “به طور کامل در حال حاضر اصیل درگیر” در طول زمان خود را با خانواده و که سفر خود را به یک بیت از نور به تاریکی زمان.

Stevie Lynn سهام بوده است مبتلا به یک تومور مغزی در اوایل این سال مرگ کمتر از دو ماه بعد. به عنوان Inquisitr گزارش اشلی سهام در زمان به رسانه های اجتماعی در 29 مه اعلام کرد که استیوی گذشته بود در مه 27. اشلی به اشتراک گذاشته است که او برگزار شد استیوی به عنوان دختر جوان در زمان نهایی خود را بکشید.

اشلی سهام پیروان شناخته شده بود Stevie از آنجا که دختر جوان را هنگام تولد به عنوان رسانه های اجتماعی تاثیر گذار و محبوب بلاگر در زمان به Instagram اعلام Stevie تولد در سال 2017. استیوی شد به طور منظم به ویژه در او و مادرش حساب های رسانه های اجتماعی در سال است که دنبال جمله ناگهانی او به نوبه خود در بازگشت سلامت در ماه آوریل است.

اشلی سهام در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن که استیوی شده بود با عجله به بیمارستان به علت سرعت در حال کاهش عملکرد حرکتی. پزشکان با انجام آزمایش و پیدا است که استیوی به حال یک توده بزرگ در مغز او. اشلی نوشت: در بعد Instagram داستان که استیوی این شکل از سرطان شناخته شده بود به عنوان منتشر ذاتی pontine گلیوما یا DIPG. سرطان بود 0 درصد بقا, اشلی به اشتراک گذاشته.

بسیاری از طرفداران به اشتراک گذاشته تسلیت و ارائه پیامهای حمایت به سهام خانواده در طول زمان دشوار است و پس از استیوی عبور و راجرز در پیوست برای کمک به برخی از شادی به آنها. اشلی سهام به تازگی به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو که در آن پسر جوان او را از صحبت کردن در مورد راجرز که ظاهرا گرفتار سابق NFL MVP توجه. اشلی نیست به اشتراک گذاری بسیاری از جزئیات بیشتر از سفر خود را هر چند که مشخص بود از پیام که آن را بسیار معنی دار به خانواده است.

هکرها کارفرمایی شناخته شده برای خود را به طبیعت به خصوص برای کودکان روبرو دشوار بیماری و بیمارستان بازدیدکننده داشته است. هنگامی که یک ویدئو ویروسی از اوایل سال جاری نشان داد که مست نوجوان صداقت صمیمیت او به راجرز پس از بیرون آمدن از عمل جراحی — شوخی که او را خرید 400 popsicles — کارفرمایی پاسخ در واقع خرید بستنی یخی و داشتن آنها را به بیمارستان فرستاده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول