Aamir توزیع نقدی به نیازمندان در گندم بسته ادعاهای تصویری

بمبئی: یک تصویری که ادعا Bollywood superstar, Aamir Khan ساخته شده تعجب پولی کمک مالی به محروم در یک راه منحصر به فرد ظاهر شده آنلاین است و رفتن ویروسی.

The Infinite تصویری که تایید نشده ادعا می کند که Aamir ارسال یک کامیون با کیسه های آرد گندم بسته به توزیع در میان نیازمندان. آن ایالت که در آوریل 23 کامیون وارد دهلی نو در یک منطقه محروم در میان مداوم COVID-19 بحران است. خودرو لود شد با یک کیلو بسته آرد.

در حالی که بسیاری از رد را بسته زیرا آنها احساس یک کیلو به سختی خدمت در هر منظور و در خانواده خود این ویدئو اشاره می کند که کسانی که در زمان بسته در تعجب بودند.

در هر بسته از آرد معلوم وجود دارد 15,000 تومان در پول نقد.

این ادعا که Aamir بود پشت ژست خاص لنگر از Infinite تصویری گفت: در این راه Aamir تضمین که پول رسیده واقعا نیازمند افرادی چون تنها کسانی بودند که کاملا سخت و فشرده خواهد خط فقط برای یک کیلو آرد.

صحت این ویدئو و یا حادثه نشده است هنوز.

Aamir شناخته شده نیست به اعلام خود خدمات اجتماعی عمومی بر خلاف بسیاری از دیگر ستاره های بالیوود. سرپرستان رسیده به این بازیگر تیم برای روشن شدن اما شده است وجود دارد هیچ پاسخ.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>