واقعیت مجازی نرم افزار برای گالری و جمع و باز می شود تا یک هنر جدید تجربه خرید

یک نمونهای از Vortic معاون برنامه نشان دادن VR نمایندگی از گریسون پری فوق العاده غنی دکوراسیون داخلی’ نمایشگاه است. © گریسون پری حسن نیت ارائه میدهد ویکتوریا Miro

در طول این بسیار نامشخص زمان برای دنیای هنر آشکار است که آنلاین گالری نمایشگاه ها از راه دور مزایده و ظهور همهجانبه فن آوری هرگز بیشتر مربوطه و یا بیشتر لازم است برای حفظ سلامت بازار هنر. جاست, این هفته, کارآفرین, Oliver Miro اعلام کرد آینده راه اندازی Vortic طولانی-واقعیت پلت فرم را قادر خواهد ساخت که گالری برای ایجاد نسخه های مجازی خود را گرفته است. Vortic کلی پلت فرم شامل دو افتخاری, واقعیت افزوده و واقعیت مجازی برنامه و آن را راه اندازی در مه سال 2020 در کنار ارائه در همکاری با David Zwirner و ویکتوریا Miro گالری.

تابع اولیه از این برنامه خواهد بود Vortic معاون اشتراک مبتنی بر برنامه است که کمک خواهد کرد که گالری خود را برای ساخت نمایشگاه مجازی به عنوان تعارف به فیزیکی خود هستند. با توجه به این واقعیت است که فضاهای هنری در سراسر جهان در حال حاضر بسته به مکان با توجه به کشنده coronavirus این نوع از فن آوری می تواند به اثبات می شود بسیار ارزشمند در دراز مدت است. از طریق برنامه گالری باید گزینه ای برای سفارشی از قبل موجود دیجیتال گالری فضاهای بهتر مطابقت با محل خود و یا دیگری آنها می توانید انتخاب کردن به خود واقعی فضاهای اسکن شده از طریق وضوح بالا 3-D فن آوری است.

همچنین نگاه کنید به: Artland مدیر عامل جدید علاقه خود را دیجیتال گالری و دولت از خرید و فروش آنلاین

برای جمع Vortic تولید دو برنامه مجزا به نام Vortic جمع آوری و Vortic VR. VR اجازه می دهد تا کاربر را به تجربه مجازی نمایشگاه در 3-D از طریق هدست Oculus اگر آنها یکی است. به جمع آوری نرم افزار استخدام فناوری واقعیت افزوده به طوری که جمع می تور گالری, هنر, نمایشگاه ها و نمایشگاه ها. در نهایت Miro (که پسر فروشنده ویکتوریا Miro) نیز می خواهد این برنامه قادر به عملکرد به طوری که جمع می تواند ایجاد مجازی 3-D کپی از خانه های خود را که آنها پس از آن می تواند “پر” با هنر است که آنها با توجه به خرید—شاید حتی همان آثار آنها سفر کرد در VR.

“این چیزی است که ما کار کرده اند و امیدوارم که در جای خود در 12 ماه آینده,” Miro گفت: ناظر در روز چهارشنبه. “ما باید اولویت بندی راه اندازی گالری برنامه با توجه به وضعیت فعلی با COVID-19 اما در عین حال جمع خواهد بود قادر به استفاده از برنامه AR تابع برای نمایش آثار هنری در خانه های خود.”

Miro همچنین گفت: Artnet که هزینه تقریبی برای یک گالری به محل آن اسکن شده خواهد بود $13,800 اما او نیست و در عین حال برخی از آنچه در این روش اسکن خواهد هزینه یک فرد که می خواست عملا به از نو خلق کردن ابعاد دقیق از اتاق نشیمن خود را. “ما نمی تأييد قیمت برای جمع خانه ها و در عین حال” او روشن به ناظر. در هر صورت یک نرم افزار ارائه می دهد که کاربر آن بطرز عجیبی واقعی و ظاهری تجربه راه رفتن را از طریق یک گالری یا موزه آماده است به خصوص با ارزش در طول زمان هنگامی که هیچ کس احساس می کند راحت ترک خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>