یک limited-edition نسخه از شکیرا با نشاط کبود محصول بالا و دامن از سال 2020 سوپر باول در حال حاضر در دسترس برای خرید به گزارش صفحه شش.

طراحی شده توسط پیتر Dundas — که همچنین ایجاد شکیرا نیمه وقت لباس — و به فروش می رسد از طریق Dundas جهان, وب سایت کل بالا-و-دامن مجموعه ارزان نمی آید. هزینه آن نزدیک به 4000 دلار برای خرید هر دو مولفه است. در حالی که این یک ماکت از شکیرا و برگ آن است که بسیار مشابه است. رسمی نام محصول است رژ لب قرمز کریستال ژوزفین دوقلو تنظیم و آن را نیز به فروش می رسد در یک, برهنه, رنگ.

سمت-zip bralette متشکل از کریستال دوزی با دست در هنر دکو طراحی. این دامن دارای یک بند از منجق حاشیه و hemline و تطبیق هنر دکو کریستال. لوازم جانبی توصیه ها عبارتند از: Dundas تزیینات از حاشیه کیسه و مخملی روبان-کراوات دوزی صندل.

این صفحه شش مقاله نوشت که اصلی Dundas-طراحی گروه ساخته شده بود با “سفارشی نابود و لگدمال بستر با متقاطع تسمه همراه با یک جابجایی کرست و حاشیه دامن.”

انتشار این طراح اظهار داشت: نگاه الهام گرفته شده بود “Hips don’t Lie” خواننده و موسیقی است. او گفت که او می خواست به او نشان دهد “خام تمایلات جنسی” و ایجاد چیزی که خیاط به عملکرد او و او را “حیوانی شور و شوق است.”

بیلبورد اعلام کرد که او برای اولین بار از لباس های شب در زمان ده روز را و آراسته بود با بیش از 30000 Swarvoski کریستال. Dundas نیز طراحی شده او “فلزی-و-کریستال طلا ساز و برگ” که ویژه “cropped بمب افکن های مزین با Dundas طراحی شکیرا طغرا در کنار Dundas پلنگ موتیف” همراه با “تطبیق Adidas Superstar کفش.”

لاتین ستاره انجام می شود آمیزه ای از او بیشترین بازدید در شجاعانه گروه قبل از او co-سرمقاله روزنامه جنیفر لوپز, او پیوست. لوپز را لرزاند سفارشی ادکلن زنانه ورساچه نقره catsuit. Dundas اظهار داشت که او را انتخاب طلا گروه برای شکیرا برای تکمیل او لباس.

در رسانه های اجتماعی طرفداران به نظر می رسید به عشق شکیرا پررنگ لباس.

“وای من عاشق لباس قرمز @شکیرا لرزاند طول #SuperBowl حاصل کار دو تیم نشان می دهد” گفت: یک کاربر توییتر.

دیگر مردم فقط تحت تاثیر قرار است که دو نوازندگان موفق به تغییر لباس تا به سرعت. چند کاربر و همچنین شوخی که شکیرا به نظر میرسد که پوشیده لباس در طول عملکرد است که او شخصیت غزال از Zootopia عینک.

در حالی که شکیرا را مطرح و لباس رفت و بیش به خوبی با اکثر طرفداران او او co-سرمقاله روزنامه دریافت برخی از واکنش برای او تحریک آمیز قطب رقص روال. Inquisitr گزارش داد که خشم پدر و مادر در زمان به رسانه های اجتماعی به lambast زرنگ ستاره برای انجام چیزی است که آنها تلقی قاعده در طول یک رویداد دوستدار خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im