ون گوگ نقاشی به سرقت رفته بود از یک هلندی موزه بسته با توجه به همه گیر

خواننده لارن موزه Evert ون سیستم عامل صحبت می کند به مطبوعات خارج از موزه در مارس 30, سال 2020 است. رابین ون LONKHUIJSEN/ANP/خبرگزاری گتی ایماژ

با موزه ها به طور کامل خالی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس شدت گرفتن دزد ظاهرا شروع بهره گیری از کمبود جمعیت و به طور بالقوه کاهش نیروهای امنیتی. روز دوشنبه خواننده لارن موزه در لارن, است که در شرق شهر آمستردام گزارش داد که یک نقاشی ونسان ون گوگ تحت عنوان بهار باغ شده بود به سرقت رفته در یک حمله که در ساعات اولیه صبح روز دوشنبه. ظاهرا دزد تا به حال موفق به دریافت بسته توسط موسسه وادار به باز کردن شیشه درب جلو. نقاشی می کند و حتی متعلق به خواننده لارن موزه: آن را در وام از موزه Groninger یک موسسه واقع در گرونینگن یک شمال شهرستان هلندی.

همچنین نگاه کنید به: جلوگیری از قرار دادن ماسک پزشکی در مجسمه آن را تنها مردم بیشتر گیج

Jan رودلف د Lorm مدیر خواننده لارن موزه گفت هلندی پخش NOS که او “شوکه و فوق العاده عصبانی کردن” در مورد سرقت. “هنر وجود دارد به لذت می برد و برای آسایش مردم به ویژه در طول این زمان دشوار است.”

“این است که سرقت از یک کار است که متعلق به همه ما” Andreas Blühm مدیر موزه Groninger, اضافه شده. “ما در حال رفتن به قرار دادن با این.” پلیس هلندی ظاهرا تحقیق در این مورد اما ممکن است در حالی که قبل از آنها هر گونه آگهی که در آن نقاشی زخم.

قبل از این خواننده لارن موزه تعطیل با توجه به گسترش coronavirus آن را تا به حال تعدادی از آثار دیگر در وام برای یک نمایشگاه با عنوان “آینه روح” که متمرکز بود بر هنرمندان از جمله ون گوگ Jan Toorop و پیت موندریان. این نمایشگاه ایجاد شده در همکاری با موزه امپراتوری آمستردام.

این هم اولین بار نیست خواننده لارن موزه را تجربه کرده است سرقت: در ژانویه سال 2007 تعدادی از مجسمه های به سرقت رفته بودند از موسسه باغ که یکی از آنها شد و در نهایت پس از بهبود آسیب دیده به شدت. متاسفانه با توجه به طبیعت بی سابقه ای از این بیماری همه گیر ون گوگ سرقت است که ممکن است به اثبات می شود منحصر به فرد در آینده ماه: موزه ها باید در آماده باش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>