یک سرمایه گذار توضیح می دهد که چگونه برای به دست آوردن VC بودجه برای راه اندازی خود را در طول همه گیر

فعالیت های مالی متوقف شده طی چند ماه گذشته به عنوان سرمایه گذاران باقی مانده اند نامشخص در اطراف مسیر/جدول زمانی برای بهبودی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. با وجود این دولت از بازار به عنوان یک اصل در Bling سرمایه و بنیانگذار یک دانه-مرحله سرمایه شرکت من را دیده اند چند بنیانگذاران که با موفقیت زیادی مطرح چک در قبل از coronavirus قیمت بازار.

من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن آنچه در این مجموعه خاص از زمین جدا و چگونه شما می توانید به طور بالقوه افزایش جذب سرمایه شانس در اقتصاد امروز. این بنیانگذاران قادر به دست آوردن یک لبه به طور خاص پرداختن و در برخی موارد حتی عطف فعلی اقتصاد کلان آب و هوا به نفع خود.

باید پول رایت تحت کنترل:

اکثر VCs هستند prepping نمونه کارها خود را برای شرکت 18-24 ماه از باند فرودگاه و به احتمال زیاد می خواهید به سرمایه گذاری در یک موسس که دارای همان ذهنیت است. این شروع می شود با نشان دادن درک خوبی از سوزاندن مکانیک که مستلزم ایجاد یک مدل مالی است که معافیت از عمده اقلام هزینه برای آینده 24 ماه می باشد.

انجام این تمرین نشان می دهد که شما یک درک خوب از اهرم های مختلف شما نیاز به جلو و در شرايط مختلف نزولی حالات. راه های مختلفی وجود دارد به ارزیابی سوزاند اما توصیه من به دنبال در بسمر بهره وری نسبت که اقدامات چقدر این شرکت در حال سوختن است برای هر افزایشی دلار از درآمد. تعریف و معیار های مشخص شده در جدول زیر:

سوزاندن نرخ بهره وری چارلز یو

جدید خالص سالانه درآمد در محدوده زمانی معین (ARR) در اینجا این است که چقدر درآمد اضافی شما اضافه شده اند در یک دوره معین است. خالص رایت است که چقدر شما سوخته در شبکه دلار (با در نظر گرفتن درآمد به حساب) در همان دوره است. برای مثال اگر شرکت شما گزارش داده است که شما اضافه شده $1M در ARR این ماه اما سوخته $3M است که می تواند یک 0.3 نسبت بهره وری است که می تواند مخاطره آمیز باشد.

استراتژی توزیع در طول Covid-19:

در حالی که اکثر بخش ها در زیر آب وجود دارد چند کلید کانال های توزیع که باقی مانده اند انعطاف پذیر در این محیط. موسس که مرا تحت تاثیر قرار داد به تازگی زد مدرن درمانگاه بهداشت است که قادر به محوری برای تبدیل تمام مشتریان خود را به دیجیتال قرار ملاقات در عرض دو هفته به دلیل مکان های فیزیکی خود را روی زمین افتاده بودند.

به طور کلی کانال که بالاتر ترکیبی از گروه “کارت-نه-در حال حاضر” پرداخت و یا معاملات انجام شده بدون لحاظ جسمی نیاز به کش رفتن یا قرار دادن یک کارت اعتباری را کرایه بهتر است در این مستند. من شامل یک چارچوب عمومی در اطراف تفکر از طریق Covid-19 تاثیر توسط بخش پرداخت و نوع زیر است.

چگونه حضور کارت های اعتباری تاثیر کسب و کار چارلز یو

نگاه خود را چگونه کانال های توزیع در حال آسیب دیده نیز ممکن است ارائه بینش است که مشتریان در معرض خطر هستند. برای مثال یک فناوری راه اندازی است که فروش نرم افزار برای رستوران ها احتمالا تجربه یک چشم انداز مثبت در کار نخواهد بود. این راه اندازی ممکن است پیدا کردن آن بهتر است به محوری برای فروش نرم افزار به ابر آشپزخانه (تحویل فقط در آشپزخانه ها که دیده اند شتاب در خرید) به جای آن. گرفتن برخی از زمان به درک چگونه COVID-19 اثرات کانال های توزیع ارائه خواهد شد جهت بهتر است در اطراف تنظیم مشتری خود را ترکیب و یا استفاده از محصول مورد.

سود به شما می دهد اهرم:

سرمایه گذاران امروز باید قدرت بیشتری در مذاکرات زیرا آنها می دانند که جمع آوری کمک های مردمی محیط بسیار سرد. اگر خود را راه اندازی جریان نقدی مثبت شما یک مقدار قابل توجهی از اهرم به دلیل شرکت فوری بقا است نه وابسته به سرمایه گذار سرمایه است. سرمایه گذاران همچنین عشق سرمایه گذاری سودآور راه اندازی به دلیل اقتصادی آن همان است که سرمایه گذاری در یک بزرگتر دور منهای رقت. شما اساسا derisked سرمایه گذاری برای آنها در حالی که نگه داشتن درپوش جدول تمیز می کند.

برای شرکت هایی که نمی رسیده سودآوری اخم نکنید. اگر شما قادر به نشان می دهد افزایشی حاشیه بهبود از چند هفته گذشته حتی کمک خواهد کرد که ایجاد یک مورد است که این شرکت در مسیر سودآوری و نشان می دهد که سرمایه گذاران کسب و کار است و نه فقط یکی دیگر از نقدی-سوختن ماشین.

کلید kpi ها به تمرکز بر روی:

COVID-19 اتحادش را تغییر رفتار خرید مصرف کننده که برگ جیب فرصت برای آمدن به مختل کند. بنیانگذاران که می تواند متقاعد کردن سرمایه گذاران است که آنها نه تنها می تواند زنده بماند اما رشد در این محیط قادر خواهد بود به دنبال شرایط جذاب تر. یک مثال شناخته شده از این Peloton سرقت دور سهم بازار فیزیکی از ورزشگاه مانند اعتدال در طول مستند دوره است. من را تشویق برجسته معیارهای مبتنی بر استراتژی است که quantifies به سرمایه گذاران خود را چگونه شرکت می تواند رشد کند و حتی سریع تر از قبل.

این چند kpi ها نشان می دهد که به خوبی می چرخاند کسب و کار:

  • کاهش خرید مشتریان هزینه (CAC) به معنی شما قادر به دست آوردن مشتریان بیشتر برای کوچکتر فروش و بازاریابی صرف در محیط امروز. شما ممکن است شاهد کاهش CAC به دلیل تغییر در هزینه های مصرف کننده رفتار و یا اینکه شما را شناسایی کرده اند یک جدید تر و کارآمد بازاریابی کانال.
  • معکوس نشان دادن افزایش در نگهداری و استفاده از ترجمه به بالاتر از ارزش طول عمر مشتری (LTV). یک مثال خوب در اینجا این است که بازی های تلفن همراه نمایش بالاتر نامزدی و صرف در طول مستند.
  • توانایی افزایش قیمت تاثیر کمی در حفظ و نگهداری. با این قیمت گذاری قدرت به معنی کسب و کار است که قادر به رسیدن به بالاتر حاشیه ناخالص و مقیاس قابل توجهی سریع تر است.
  • یکی از آخرین “KPI” است که اغلب استفاده در زمینهای که استعداد سطح. این تیم کیفیت مسائل فقط به عنوان بسیار به عنوان معیارهای سنجش به سرمایه گذار (به خصوص در مراحل اولیه). با توجه به دور از اخراج بیش از دو ماه گذشته با استعداد اپراتورها که در غیر این صورت می شده اند دشوار است برای جذب در حال حاضر در دسترس در هنگام راه اندازی بودجه.نشان می دهد که شما قادر به ارتقا تیم خود را در قیمت های جذاب (“ما فقط در آورده سابق ارشد مدیر محصول در Airbnb برای $x و x درصد از سهام”) صحبت می کند جلد به توانایی خود را به طور موثر جذب.

سرمایه گذاران احترام فشار:

مانند بسیاری از کسب و کار امروز اگر شما در یک صنعت است که ضربه سخت COVID-19 و بسیار کمی وجود دارد که اتاق به محوری از kpi ها برجسته شده بالا ممکن است در کنترل شما است. اگر هر متریک است در یکی دیگر زاویه برای قرار دادن بر روی صفحه نمایش خود را با تیم, هاردکور, فشار دادن.

سرمایه گذاران احترام کارآفرینان که شن چون می دانند که مردم سخت outlast بار دشوار است. استفاده از تمام منابع در دسترس برای نگه داشتن کسب و کار خود و شناور که آیا ثبت نام در یک محرک اقتصادی دولت برنامه (یعنی PPP) و یا با استفاده از شرکت های بزرگ قدرت پردازش (یعنی رایگان Facebook اعتبار آگهی) را نشان می دهد غنی است. علاوه بر این ساختمان پیچیده محصولات با منابع محدود است که یک راه جایگزین برای نشان دادن منابع خود را.

من به تازگی تحت تاثیر قرار با دو فرد تیم بود که قادر به گرفتن یک HIPAA سازگار با سیستم و در حال اجرا در عرض چند هفته با اعمال نفوذ نرم افزارهای موجود مانند گوگل اشکال. تحت دمای تیم مدیریت همان محصول را گرفته ماه با ساخت یک بزرگتر تیم مهندسی.

بهینه سازی در سرعت و نه قیمت

در نهایت من را دیده اند ارزیابی امروز در بازار کاهش 20-50 درصد بنابراین اگر شما این فرصت را به یک اصطلاح ورق در یک قیمت عادلانه این است که به احتمال زیاد بهترین زمان برای بازی بیس بال. من را تشویق موسسان برای دریافت از طریق روند جذب سرمایه به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است به طوری که آنها می توانید عملیات شرکت طی این بار تلاش.

بهینه سازی سرعت در جهت بازگشت به روز-به-روز اعدام می فرستد سیگنال راست به هر دو موجود خود را و سرمایه گذار جدید پایه. علاوه بر این اگر شما با دریافت چند ورق مدت در نظر بگیرید جیب پول اضافی. روشن نیست که بازار سرمایه بهبود می یابند و چگونه همه چیز را نگاه فردا.

جمع آوری کمک های مردمی امروز دشوار است اما پرداختن به نقاط بالاتر ممکن است کمک به بهتر موقعیت شرکت خود را برای موفقیت افزایش دهد. بهترین شانس برای همه اعضا وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>