‘مناسب پسر می رسد در Netflix بکشد: 5 دلیل که چرا شما نباید آن را از دست

تا کنون پس از آن اعلام شد که Tabu و Mira Nair در حال برگشت هم برای اقتباس از #ASuitableBoy ما انتظارات برای این سریال شده اند در تمام زمان بالا. و این خبر ‘مناسب’ ما فقط خوب!

ارتقاء

“No یکی می توانید مطمئن شوید که از آنچه در آینده خواهد بود” این است چگونه تریلر جدید از بی بی سی یک سری انطباق مناسب و پسر آغاز می شود.

در مجموعه تازه استقلال هند شش قسمتی است که اقتباس از ویکرام ست را 1349-صفحه-طولانی طعمه به همین نام است. آن را یکپارچه آثار سفر از چهار خانواده در میان پس زمینه های اجتماعی و تنش های سیاسی بودند که متلاطم قبل از اولین انتخابات مستقل در هند (1952).

این هم یک داستان موازی از یک روحیه دانشجوی دانشگاه Lata (با بازی تانیا Maniktala) که بسیار شبیه به تازگی کشور مستقل است به مرور از طریق سیاسی-اجتماعی پشته و خطوط به حک کردن سرنوشت خود.

در اینجا پنج دلیل که چرا Mira Nair انطباق است که باید تماشا کنید:

1. رویای دسته کوچک موسیقی جاز: اندرو دیویس و Mira Nair

مشهور ویلز فیلمنامه نویسنده اندرو دیویس است که مرد پشت معروف 1995 اقتباس از غرور و تعصب. Mira Nair, از سوی دیگر, یک جایزه اسکار نامزد هندی-آمریکایی فیلمساز مشهور برای کار در سنگهای مانند اسم موسمی عروسی و سلام بمبئی. و با هم آنها را به یک وعده بصری شعر بر روی صفحه نمایش.

“این یک حقیقت جهانی اذعان کرد که یک مرد تنها در اختیار داشتن یک بخت خوب باید در خواهید از” اولین خط از غرور و تعصب که نشان دهنده این روایت از ازدواج و جامعه مربوط به دو قرن 17 انگلستان و در قرن 20 هند (در مناسب پسر). چگونه این دو به طرز ماهرانه ای آن را با هم چیزی است که طرفداران این کتاب را دوست دارم به تماشای.

2. با الهام از Merchant of Venice

چه چیزی باعث می شود یک مناسب پسر مطلق غنی سازی خوانده است ظریف آن کمرنگ از نفوذ و نحوهی چپ برای خوانندگان به رسم و مقایسه کنید. های یک چنین چیزهای بی اهمیت الهام شیث در مصاحبه ای گفت: “من فکر کردم آن بود که اساسا فقط Lata داستان سه خواستگاران نه مانند گرانبار از طلا و نقره و سرب خاتم در تاجر ونیزی. از این احساس کردم چیزی خواهد پدیدار شود و این امر می تواند آرام و صمیمی داستان. من تا به حال هیچ ایده آن بود که برای رشد به این هیولا.”

نویسنده کتاب حماسی گذشته از 27 سال خود را حفظ کرده است علامت پاک نشدنی را در ذهن خوانندگان خود را. امیدوارم این سری با استعداد بازیگران از جمله Tabu به عنوان Saeeda بای, Ishaan Khatter (فراتر از ابرها Dhadak) به عنوان Maan کاپور و تانیا Maniktala در نقش مرکزی Lata Mehra واقعا بنده کردن بیننده است.

منبع: Netflix هند/توییتر


3. درمان برای littérateurs به خصوص طرفداران جین آستن

شما به عنوان خوانده شده در مورد چهار خانواده — Mehras, Kapoors, خان و Chatterjis — شما نمی تواند کمک کند اما به یاد داشته باشید آستن تقریبا مسخره تصویر از خصیصه های ذاتی از را, Bingleys, Dacrys و Lucases. برای تماشای این به شدت وزین شخصیت های از ست جهان را به صورت زنده در مقابل چشم خود را کاملا درمان برای littérateurs در سراسر جهان است.

کاوش و chronicling مفاهیم خانواده و روابط دین و کاست و کلاس و هویت در میان همه آن حماسه وظیفه ست انجام شده بود فوق العاده خوبی در کتاب خود. تماشای Nair و دیویس ترجمه این 1300-صفحات عجیب و غریب بر روی صفحه نمایش است که کاملا یک شاهکار ادبی مخاطبان مشتاقانه در انتظار.

4. چاق, هندی, خانوادگی, درام اجتماعی-سیاسی undertones

داستان عشق نهفته در داخل یک دیگ, درام, اکشن, جنگ و فاجعه مجموعه تلویزیونی مناسب با پسر بچه است که تمام عناصر مورد نیاز از یک خانواده معمولی درام. با وجود غیر داستانی جامه خود را مشتاق تاکید بر پوست چند لایه پویایی جامعه هند و فرهنگ را به فاش کردن یک تکرار داستان حقیقت, sans این تاپیک چیزی است که باعث می شود آن را ممکن است یک پادزهر برای معمولی saas-bahu سریال.

منبع: Mira Nair/توییتر


5. یک وعده پیچیده نوستالژی

یکی از Mira Nair بسیاری از استعدادها به رنگ نوستالژی آغشته بصری با شکوه در صحنه است. می شود آن را به یک نگاه اجمالی از تاج محل, پیر havelis و خیابان های شلوغ مستقیم پس از تجزيه و استقلال هند بسیار شبیه شیث کتاب Nair ایجاد نگه می دارد وعده كلاسيك نوستالژی آن دوره سینما و یا سری به خوبی شناخته شده است.

منبع: بله پنجاب/توییتر (L); Bahrisons کتابفروشان/Facebook (R)

برای علاقمندان تاریخ و یا دوره های درام علاقه مندان به این سری است که به دنبال.

ارتقاء

مناسب پسر برتر خواهد شد در بی بی سی یکی در ساعت 9 روز 26 جولای است و قرار است منتشر شود در Netflix بکشد بعد از این سال.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>