یک Stealable نمایشگاه هنری در توکیو بود به سرعت غرق مشتاق دزد

بازدید کنندگان نگاه stealable آثار هنری در توکیو همان گالری جولای 9th, 2020. بهروز مهری/خبرگزاری گتی ایماژ

اکثر موزه ها و گالری های استخدام دقیق اقدامات امنیتی و حفاظتی به طوری که آثار هنری را نمی توان به سرقت رفته است. اما همان گالری در توکیو به تازگی تصمیم به طور کامل واژگون این عمل با آن های اخیر نشان می دهد “Stealable نمایشگاه هنر” که تصور می شد به عنوان یک تفسیر در رابطه نابرابر بین هنرمندان و تماشاگران. در جولای 10, گالری محروم شد به طور کامل از تمام کارکنان و نمایشگاه شرکت کنندگان تشویق شدند به هر چیزی که آنها آرزو از فضایی که قرار بود به باز باقی می ماند 24 ساعت در روز. تنها هشدارهای بودند که آثار هنری جدید می تواند به سرقت رفته و در طول این نمایشگاه را افتتاح و این که این نمایشگاه به پایان می رسد به عنوان به زودی به عنوان تمام هنر گرفته شده است. همه چیز به سرعت شروع به گرفتن خارج از کنترل.

همچنین نگاه کنید به: مجسمه Melania Trump به آتش کشیده شد در اسلوونی

به گزارش ژاپن تایمزآنچه تا به حال شده است در اصل تصور به عنوان یک low-key آزمایش شامل مجموعه ای از آثار هنری توسط هنرمندان مانند شهر در حوالی Ito, Joji ناکامورا و ادغام Majurdan سرعت تفویض به یک عینک به عنوان کلمه گسترش به سرعت در رسانه های اجتماعی در مورد این فرصت را به جمع آوری چیزهای رایگان. در نهایت حدود 200 نفر نشان داد تا در اولین شب از این نمایشگاه افتتاح شد. به عنوان یک نتیجه “Stealable نمایشگاه هنر” که قرار بود باز به مدت 10 روز به پایان رسید, آینده به پایان رسید در عرض چند دقیقه. “در روز از این رویداد وجود دارد بیشتر مردم از ما انتظار می رود بنابراین ما تا به حال به بحث در مورد آن و آن را باز کنید قبل از باز کردن برنامه ریزی زمان برای جلوگیری از سردرگمی در سایت” بیانیه ای در همین وبسایت گالری می خواند. “ما می خواهم صمیمانه عذر خواهی به همه ساکنان در این محله و کسانی که نمی تواند این کار وجود آمدن در زمان برنامه ریزی شده. این نمایشگاه در اصل طراحی شده است با قصد ایجاد چنین سردرگمی است.”

حتی در میان یک بیماری همه گیر که در طی آن اجتماعات بزرگ هستند دلسرد می شود به اندازه کافی به مردم نشان داد تا به همان گالری ساختمان در توکیو شیناگاوا بخش پیچیده ای است که افسران پلیس محلی اعزام شدند به ارائه کنترل جمعیت. بعلاوه ساعت بعد با این نسخهها کار گرفته شده از گالری شروع به ظاهر شدن در سایت های حراج آنلاین با پرسیدن قیمت به عنوان بالا به عنوان 100,000 ین ($930). همان گالری نمایشگاه آزمایش است به خصوص جالب است که در نظر گرفته شده در مقایسه با غارت و چپاول که در حال وقوع بود همزمان با تظاهرات در آمریکا در اوایل تابستان. به نظر می رسد صرف نظر از اینکه سرقت قاب به عنوان قابل قبول و یا عمل مجرمانه, مردم در حال رفتن به فقط به عنوان مشتاق به انجام آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>