یک مجسمه از Melania Trump به آتش کشیده شد در اسلوونی

بقایای چوبی مجسمه Melania Trump, ساخته شده توسط هنرمند مفهومی اله ‘پیراهن زنانه دامن بلند’ Zupevc. قانونی MAKOVEC/خبرگزاری گتی ایماژ

با موزه هنر بسته و کل جهان در داد و بیداد با توجه به کروناویروس و یک حساب باعث قتل جورج فلوید تخریب نژادپرستانه استعمار و یا در غیر این صورت توهین آمیز مجسمه تبدیل شده است چیزی از یک حرکت جهانی است. اخیرا در جولای 4, یک مجسمه های چوبی از ایالات متحده, بانوی اول, Melania Trump سوزانده شد نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن وطن سونیتسا اسلوونی با توجه به این هنرمند که ساخته شده آن است. راه اندازی شده توسط این هنرمند آمریکایی براد داونی و اجرا شده توسط اسلوونیایی مجسمه ساز اله “Maxi” Zupevc این مجسمه طراحی شده بود به مسخره موضوع آن, اما ظاهرا این پیام را دریافت نمی کند در سراسر.

همچنین ببینید: هنرمند پشت اسلوونی جدید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجسمه توضیح می دهد که نماد آن

داونی که یک هنرمند آمریکایی مستقر در برلین گفت: رادیو فردا که پلیس او را مطلع از مجسمه های تخریب در جولای 5, و پس از آن او تا به حال سوخته باقی مانده است. “من می خواهم به می دانم که چرا آنها این کار را” داونی افزود: مجرمان باید یافت نشده است. داونی گفت که او علاقه مند به مصاحبه با افرادی که سوزانده مجسمه برای یک فیلم او تولید در پیش بینی از یک نمایشگاه از خود را که به دلیل باز کردن در اسلوونی این آمدن سپتامبر. به نظر می رسد که با figureheads به عنوان بحث برانگیز به عنوان Trumps حتی اگر مجسمه های ایجاد شده در تصویر خود را صرفا به تمسخر آنها کسانی که مجسمه های توهین آمیز شد به اندازه کافی برای کسی که آنها تا به حال به آنها نابود شوند.

یک مجسمه از Melania Trump, مجموعه ای در زمینه های نزدیکی شهر سونیتسا اولین بانوی شهر. قانونی MAKOVEC/خبرگزاری گتی ایماژ

جالب Tomaž Schlegl دیگر اسلوونیایی هنرمند همچنین ایجاد یک تخریب مجسمه یاد ماندنی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مجاورت Melania مجسمه در روستای سلا پری Kamniku; این مجسمه نیز همچنین سوخته در ماه ژانویه است. “مغلوب ساختن پیشی جستن تجسم کل آزادی چرا که او نشان داده است که او می تواند انجام دهد و می گویند هر آنچه او می خواهد و او نمی تواند پاسخگو” Schlegl گفت: ناظر در سپتامبر گذشته. “اما من ترک است که همه تفسیر برای عموم است.” ظاهرا عمومی پاسخ دادند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>