اسپانیایی هنر فروشنده ادعا می کند که در بر داشت از دست فریدا کالو شاهکار

سیاه و سفید و تکثیر از زخمی جدول توسط فریدا کالو. JANEK SKARZYNSKI/خبرگزاری گتی ایماژ

فریدا کالو فوق العاده ای کار می کنند گرفتار است, مصرف کنندگان از هنر برای نسل اما یک کار خاص زخمی جدولهمواره نشان داده منحصر به فرد فریب. ساخته شده پس از کالو طلاق از دیگو ریورا هنرمند به تصویر کشیده غم و اندوه خود را با نقاشی خودش نشستن در یک جدول طولانی است که برگزار می شود تا توسط انسان و تحت پوشش در خونریزی زخم. بوم, اما, شده است, معروف گم همیشه از کالو اهدا آن به اتحاد جماهیر شوروی سابق. این هفته آسوشیتد پرس گزارش داد که یک دلال آثار هنری است و این ادعا که او نقاشی اصلی در ذخیره سازی اما کارشناسان مشورت با AP می گویند که این قرار است “اصلی” است که به احتمال زیاد چیزی بیش از یک کپی.

همچنین می توانید فریدا کالو بود جدا از تجاری, تصویر ؟

فروشنده است که فروش کار Cristian لوپز گفت: AP که “هر کس نشان میدهد علاقه واقعی و توانایی پرداخت این رقم 40 میلیون یورو می تواند به صرف زمان به همان اندازه که می خواستم با کارشناسان خود را تجزیه و تحلیل کار می کنند.” با این حال روشن است به کارشناسان وجود دارد که تفاوت بین این عکس از نقاشی اتمام حجت با لوپز و همسر, عکس از نقاشی اصلی. علاوه بر این López ارائه شده است کار بر روی بوم در حالی که کالو اصلی شناخته شده اند و نقاشی روی چوب.

سوزانا Pliego, مدیر فرهنگی, برنامه نویسی در Casa de México در مادرید است که برخی لوپز را ارائه دهد که به احتمال زیاد چیزی بیش از یک تعقیب غاز وحشی. “Fridamania شده است بازاریابی اختراع” Pliego گفت: AP “از آنجا که نقاشی های او به فروش می رسد بنابراین expensively کسی که باعث می شود یک پیشنهاد برای دیدن اگر هر کسی می افتد برای آن است.”

حتی اگر نابکار غرایز علت نادرست فروشندگان سعی کنید برای ساختن یک جفتک سریع آن را آسان به درک چرا همه است بنابراین captivated by زخمی جدول. این کالو تنها دیگر نقاشی بزرگ علاوه بر دو Fridas, و جدول‘s چشمگیری گوتیک سورئالیسم تلگراف کالو در او بیشتر تخیلی. این فریدا در نقاشی flanked توسط خواهر کریستینا دو فرزند; بازتابی از هنرمند تمایل برای کودکان خود. در نقاشی-فریدا در طرف دیگر یک Nayarit شکل و یک شکل یهودا به نمایندگی از شوهر سابق او و خیانت. اما خونریزی peg-legged جدول احساس می کند مانند مهم ترین نوآوری: این کالو گرفتن کتاب مقدس تصاویر و خطرات داخلی اختلاف و ترکیب این تم به آنها را به طور کامل خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>