یک اسنایدر برش ” از “لیگ عدالت” است که در واقع اتفاق می افتد

justice league snyder cut announced

Ezra Miller بن Afflect و Gal Gadot ستاره به عنوان فلش بتمن و زن در لیگ عدالت. برادران وارنر تصاویر

به نظر می رسد مانند لیگ عدالت طرفداران در نهایت گرفتن آنچه آنها درخواست شده است برای: “اسنایدر برش” منتشر خواهد شد ،

مدیر زاک اسنایدر امروز اعلام کرد که خود را برش 2017 فیلم سینمایی منتشر خواهد شد در سال 2021 به طور انحصاری در HBO حداکثر در طول یک آنلاین زندگی می کنند تفسیر Man of Steel.

“من می خواهم برای تشکر از HBO حداکثر و برادران وارنر برای این شجاع ژست حمایت از هنرمندان و اجازه می دهد خود را در چشم انداز واقعی برای تحقق یابد. همچنین یک تشکر ویژه به تمام کسانی که درگیر در SnyderCut جنبش برای ساخت این یک واقعیت” اسنایدر گفت.

این “اسنایدر قطع” شده و احاطه شده در رمز و راز و هیجان در فن DC جامعه برای بیش از دو سال است. در اصل زاک اسنایدر پیشگام ساخت لیگ عدالت, اتمام اکثریت تولید آن است. اما در ماه مه سال 2017 برادران وارنر اعلام کرد که او را پله به دور از این فیلم با توجه به یک خانواده اضطراری—مرگ دختر پاییز. جاس ویدون و سپس به عنوان مدیر ساخت لیگ عدالت ما را بشناسند.

همچنین نگاه کنید: تلویزیون اپل+ سوئیچینگ تا استراتژی خود را به قفل شاخ با Netflix

اما برخی از طرفداران سوال چگونه شایعه کاهش نسبت به نسخه منتشر شد. دیگران فکر خود نسخه نیست در همه وجود دارد. این سوء ظن بودند خطاب در اسنایدر کارگردان کات رویداد جمع آوری کمک که در آن از طرفداران خود را اسیر تایید ،

“همه می توانم بگویم این است…مطمئن وجود دارد یک برش…آن را انجام داده است. من یک برش. من یک دسته از آنها. بنابراین آن را مانند…که به آنها [برادران وارنر],” اسنایدر گفت.

بنابراین #ReleaseTheSnyderCut متولد شد.

zack snyder cut of justice league

نزدیک به افسانه ای اسنایدر برش در حال آمدن است. HBO Max; ویرایش شده توسط ناظر

این جنبش به دست آورد عظیم کشش از جمله خرید یک بار مربع بیلبورد اجاره هواپیما برای پرواز یک بنر بیش از Comic-Con پیوست و تلاش های از بازیگران, Gal Gadot بن افلک و Jason Momoa. این جنبش نیز شناخته شده برای سمیت آن fandom.

“من فکر می کنم که شما می دانید داشتن دو مدیران بسیار چیز عجیب و غریب. و برای عدالت, لیگ, مدیر, یک فاجعه خانوادگی. …و بنابراین شما باید یک نوع گاو بدن با اسب سر کمی با مدیران بسیاری از اوقات برای بهتر یا بدتر. من فکر می کنم زاک برش باید در دسترس باشد” افلک گفت: در طول یک رویداد مطبوعاتی.

در حالی که معلوم نیست چه اسنایدر برش در فروشگاه این نسخه یک پیروزی برای #ReleaseTheSnyderCut مشروط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>