رنسانس پرتره از یک زن و شوهر شده است پیوست پس از بیش از یک قرن از هم جدا

پرتره از یاکوب Omphalius و الیزابت Bellinghausen توسط Bartholomaeus Bruyn. SEM ون در وال/ANP/خبرگزاری گتی ایماژ

برای بیش از 350 سال دوگانه-paneled رنسانس پرتره از یک زن و شوهر در رنگ 1539 توسط هنرمند Bartholomäus Bruyn دست نخورده باقی مانده. اما در لندن حراج خانه فروش در سال 1896 پانل بودند بدون توضیح از هم جدا شوند. در حال حاضر با توجه به یک گزارش جدید از نگهبانهای پرتره از ازدواج زن و شوهر یاکوب و الیزابت Omphalius آورده شده است را با هم به لطف بسیار سخت کوش تلاش های یک متصدی در موزه موزه مائریتشویس به نام آریان ون Suchtelen. سرانجام کشف شد که تصویری از یاکوب به حال زخم برای فروش در حراج خانه در پاریس در ماه مه سال 2019 و تصویری از الیزابت یک خانه پیدا کرده بود در این موزه موزه مائریتشویس در لاهه.

“در حراج آنها از هم جدا شدند شاید به پول بیشتر—در هنر و تجارت شما هرگز نمی دانید” ون Suchtelen توضیح داد به نگهبان. “مرد فروخته شد به انگلیسی, فروشنده, رالف Brocklebank و پرتره دیگر به پایان رسید تا در مجموعه ای از کورنلیس Hoogendijk که در سمت چپ آن به Rijksmseum در سال 1912. بنابراین ما تا به حال همه چیز به غیر از Omphalius نقاشی. من تا به حال به نگه داشتن چشم من باز است.” حتی در میان بی حد و حصر نمونه دیدنی و جذاب از رنسانس پرتره های visages از این خاص زن و شوهر هستند به ویژه دیدنی و جذاب است.

تصویر نقاشی شده از الیزابت است در decked مجلل پارچه سبز و رنگی نارنجی مو بپیچید و در دست او برگزاری تلخ و شیرین بهار; این قابل درک است به معنی آینده مراسم عروسی. برای یاکوب نقاشی تصویر مشابه شاهوار: او را در آنچه به نظر می رسد خز و می پوشد رواقی بیان. Bruyn, که همچنین به عنوان شناخته شده Bruyn سالمند شناخته شده بود هر دو خود را برای نقاشی های مذهبی و برای پرتره خود را. نقاشی های Jakob و الیزابت نشان می دهد که چگونه این دو نقاشی غرایز ذوب می تواند با هم: شاید آنها فقط یک زن و شوهر عادی اما نقاش با قلم مو ساخته شده است که آنها را شبیه به کتاب مقدس آیکون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>