جدید “جزیره دکتر مورو” است که در توسعه: منحصر به فرد

Island of Doctor Moreau reboot

سونی در حال توسعه جدید را در جزیره دکتر مورو? Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc.

یک نسخه جدید از جزیره دکتر مورو در توسعه ناظر آموخته است. اما یک پیچ وجود دارد.

منابع نزدیک به تولید آن را تایید کرد, توسعه, اما اضافه کردن که این فیلم نه مستقیم اقتباس از سال 1896 H. G. Wells رمان و نه مستقیم راه اندازی مجدد از قبلی سینمایی نسخه های که از هالیوود بیرون بیاید. به جای این مفهوم آزادانه طول می کشد ایده هایی از این رمان به ایجاد چیزی جدید با آشنا عناصر و پیروی نمی کند شخصیت مرکزی Dr. Moreau. این فیلم قبلا کار می کرد که در تصاویر سونی از طریق فرار از هنرمندان شرکت تولید هر چند که مشخص نیست اگر سونی هنوز هم پشت این فیلم را توسعه می دهد.

منابع نیز تایید می کنند که کارگردان و فیلمنامه Rob Letterman (کلیپ کارآگاه Pikachu) در آمد به دوباره نوشتن اسکریپت که قبلا به قلم تیره کریستال: سن مقاومت کاتبان جفری Addiss و ماتیوز و مستقیم به عنوان به خوبی. دواین جانسون اعتقاد بر این است که هدف برای نقش سرب هر چند که همچنان تایید نشده در این زمان. بدنام جزیره پر از هیولا حیوان دورگه است که انتظار می رود برای بازی در یک نقش کلیدی در این فیلم است.

همچنین نگاه کنید به: چه ‘X-مردان کشیده 20 سال پیش با توجه به کسانی که ساخته شده از آن

این رمان به عنوان الهام بخش برای بی شماری هالیوود سازگاری ویژه با Charles Laughton (1933), Burt Lancaster (1977) و “مارلون براندو” (1996) در سرب به عنوان دکتر دیوانه. در سال 2013 برادران وارنر با همکاری لئوناردو دیکاپریو شرکت تولید Appian Way در راه اندازی مجدد سیستم در نظر گرفته شده به “آن را یک فیلم علمی تخیلی با یک موضعی زیست محیطی پیام” هر چند هیچ چیز از آن آمد. در 2015, CBS در حال توسعه یک سری درام با الهام از رمان از Sleepy Hollow co-creator Phillip Iscove. که نشان می دهد نیست تا پایان حرکت رو به جلو است.

لترمن اخیرا به کارگردانی برادران وارنر و افسانه ای زنده-اکشن فلش کارآگاه Pikachu که فروش $433 میلیون در سراسر جهان. جانسون گذشته به نظر می رسد در ماه دسامبر را Jumanji: سطح بعدیاست که به تازگی با پیشی گرفتن 800 میلیون دلار در گیشه و کشت از پروژه های بزرگ در افق از جمله DC را سیاه آدم و Netflix بکشد قرمز توجه کنید. اگر جانسون است که در واقع هدف برای نقش سرب که مشخص نیست که در برنامه پر مشغله خود او ممکن است زمان برای این فیلم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>